SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Dinçer, Eğitime Destek Platformu Toplantısına Katıldı

Dinçer, Eğitime Destek Platformu Toplantısına Katıldı

A - +

Ana Manşet - 02.02.2024 - 11:41

Dinçer, Eğitime Destek Platformu Toplantısına Katıldı

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, her ay düzenli olarak yapılan Eğitime Destek Platformunun Şubat Ayı toplantısına katıldı.

Aksaray Belediyesi’ne bağlı Zinciriye Mederesesi’nde düzenlenen Toplantıda Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer ile birlikte AK Parti MKYK Üyesi 27. Dönem Erzincan Milletvekili Burhan Çakır, Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Aksaray Üniversitesi Rekörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Tüzün, İl Müftüsü Veysel Işıldar, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Muammer Gür Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, Eğitime Destek Platformu Başkanı Kuddusi Bakar, Ak Parti Teşkilat mensupları Platforma üye sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri hazır bulundu.

Gençlerin; milli, manevi, ahlaki, insani, kültürel değerleri benimseyen, koruyan, geliştiren ve kendi yaşantılarında inşa eden fertler olmalarına katkı sağlamaları için faaliyetler düzenleyen Eğitim Destek Platformu toplantısında konuşan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, katılımcılara gençlere yönelik düzenledikleri etkinlikler hakkında bilgiler verdi. Başkan Dinçer kendilerini geliştirmek isteyen gençlere her türlü imkânı tanımak için Bilim Merkezi Kitap Konakları ve kıraathaneler inşa ettiklerini katılımcılarla paylaştı.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in gençlere yönelik yaptığı çalışmaları ilgi ile dinleyen katılımcılar Başkan Dinçer’e yeni dönemde de başarılar dilediler.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021