Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Deterdar Ali Aykaş veda etti

Deterdar Ali Aykaş veda etti

A - +

Aksaray Haberleri - 15.04.2015 - 15:55

Deterdar Ali Aykaş veda etti

Diyarbakır Defterdarlığına atanan Ali Aykaş Aksaray’da veda etti. Vali Şeref Ataklı Aksaray’da 4 yıldır görev yapan Defterdar Ali Aykaş’la son 1 yılda beraber çalıştıklarını görevini ciddiyetle yapan, işlere verdiği önem hassasiyeti ile örnek bir insan olduğunu söyledi.

‘Memuriyetin gelişi, gidişi var sonu var ’diyen Vali Ataklı, ‘Defterdarımız Aksaray’daki görevini layıkı ile yaptılar. Diyarbakır’da da aynı şekilde görevini yapacağına inanıyorum. Kendisine başarılar diliyorum’ dedi.

Defterdar Ali Aykaş’da yaptığı veda konuşmasında öğrencilik yıllarında Aksaray Lisesinde eğitim görmesinden dolayı içinde her zaman bir Aksaray sevdası olduğunu, Aksaray’da görev yapmaktan mutlu olduğunu söyledi.

2011 yılında Erzincan Defterdarı iken 14 Nisan’da Aksaray’a atandığını belirten Aykaş 14 Nisan ‘da da Aksaray’dan ayrıldığını Aksaray’dan çok memnun olarak ayrıldığını söyledi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021