Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Daha Büyük Zaferle Taçlandıcağız

Daha Büyük Zaferle Taçlandıcağız

A - +

Ana Manşet - 17.05.2023 - 21:16

Daha Büyük Zaferle Taçlandıcağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın en yüksek oy aldığı iller arasında yer alan Aksaray’da kamuoyuna seslenen AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk, “Cumhurbaşkanımıza destek veren Aksaray yine gereğini yapacak” dedi.

Yüksek Seçim Kurulu’nun önceki gün yaptığı Cumhurbaşkanlığı Seçimi duyurusunun ardından 2.Tur seçimlerine yurt genelinde olduğu gibi Aksaray’da da start verildi.

AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk, Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu, Hüseyin Altınsoy ve il teşkilatı 15 Temmuz Milli İrade Meydanı’nda seçim çalışmalarına tam kadro başladı.

Son seçimlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakına verdiği destekle ilk 10 il arasına giren Aksaray’da hedeflerinin 2. turda birincilik olduğunu belirten İl Başkanı Aktürk, “Cumhurbaşkanımıza destek veren Aksaray yine yeniden gereğini yapacak” dedi.

15 Temmuz Milli İrade Meydanı’nda kamuoyunu bilgilendiren Başkan Aktürk, yaptığı açıklamada, “AK Parti’ye Aksaray her zaman kurulduğu günden bu tarafa yoğun destek veren bir ilimiz, ilk 10 içerisinde olan ve çoğunlukla ilk 5’te olan bir şehiriz. Bütün seçimlerde Cumhurbaşkanlığında, milletvekilliğinde ve yerel seçimlerde ilk 5’te olan bir partiyiz. Biz Aksaray’ımızla gurur duyuyoruz. Cumhurbaşkanımıza ve Cumhur İttifakına verilen desteğe gurur duyuyoruz. Yüzde 71,53 oy oranı ile Türkiye 6.sıyız, Cumhur İttifakına destekte ilk 10’dayız. Biz desteğimizi artırarak sürdüreceğiz. Yüksek Seçim Kurulu karının ardından bugün vakit kaybetmeden meydanlara indik. İlk seçim sürecinin başladığı günden beri biz her gün meydanlardaydık, sahalardaydık. Davamıza, her gün yaklaşık 250-300 üye kazandırdık, kazandırmaya da devam ediyoruz. İç Anadolu Bölgesinde en çok oy alan parti biz olduk. 28 Mayıs’ta yine Cumhurbaşkanımıza desteğimizi artırarak göstereceğiz. Cumhurbaşkanımıza sevgi, tabi ki Aksaray milliyetçi ve muhafazakâr bir yer ve köken itibariyle Cumhurbaşkanımız ile fikirleri uyuşan bir şehiriz. Aksaray yine gereğini yapacak. Biz yine bu sefer oy çokluğunda birinciliği hedefliyoruz. 2.tura yılmadan, yorulmadan hazırız. İlk gün ki aşk ve coşkuyla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Milletvekillerimiz, birim başkanlarımız, belediye başkanlarımız ve teşkilatımız tam kadro sahaya çıktı. Sahada çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021