SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 26 Mart’ta Aksaray’a Geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 26 Mart’ta Aksaray’a Geliyor

A - +

Ana Manşet - 25.03.2024 - 8:53

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 26 Mart’ta Aksaray’a Geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yerel seçim çalışmaları kapsamındaki yoğun mesaisine devam ediyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın şehre yapacağı ziyaret, Aksaray’da büyük bir heyecan uyandırdı.

Erdoğan’ın, 26 Mart 2024 Pazartesi günü, 15 Temmuz Milli İrade Meydanı’nda düzenlenecek mitingde, AK Parti’nin Aksaray Belediye Başkanı adayı Dr. Evren Dinçer ve diğer belde ve ilçe adaylarına destek vermek amacıyla vatandaşlarla bir araya gelecek.

Rekor katılımın beklendiği Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Aksaray ziyareti, seçim coşkusunu doruğa çıkaracak. Bu özel buluşmanın, yerel ve ulusal düzeyde önemli mesajlar içermesi ve Aksaray’ın sorunlarına dikkat çekmesi bekleniyor.

Aksaray halkının yoğun ilgi göstermesi ve geniş katılım sağlanması beklenen bu ziyaret, şehrin sosyal ve kültürel hayatına da canlılık katacak. Tüm bunların yanı sıra, etkinliğin, şehrin geleceğine yön verecek projeler ve gelişmeler açısından da kritik öneme sahip olması öngörülüyor.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Aksaray ziyaretine ilişkin yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi. “26 Mart 13.00’da 15 Temmuz Milli İrade Meydanı’nda hemşehrilerimizi Sayın Cumhurbaşkanımızla buluşmaya davet ediyorum. Hep beraber Aksaray’ımızı en güzel şekliyle orada temsil edeceğimize inanıyorum.

Aksaray, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı bağrına basmaya hazır. 15 Temmuz Milli İrade meydanında buluşmak üzere” diye konuştu.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021