SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Çölkesen’den MHP’den Ayrılanlara Kucaklaşma Çağrısı

Çölkesen’den MHP’den Ayrılanlara Kucaklaşma Çağrısı

A - +

Ana Manşet - 20.04.2023 - 19:17

Çölkesen’den MHP’den Ayrılanlara Kucaklaşma Çağrısı

MHP Aksaray İl Başkanı Av.Mustafa ÇÖLKESEN yaptığı yazılı açıklamada;

MHP Genel Başkanı Liderimiz Sn.Devlet Bahçeli, Fiziken orada, fikren aramızda bulunan dava arkadaşlarımızın “MHP’ye dönüşün tarihi sorumluluğunu yerine getirmesi beklentimdir.” sözleriyle partimizden ayrılan arkadaşlarımıza çağrıda bulunmuştu.

Bizler de Aksaray’da daha önce partimizden ayrılan arkadaşlarımıza aynı daveti yapıyoruz. Bu arkadaşlarımızı Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında buluşmaya davet ediyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak her zaman tarafımız Türkiye Cumhuriyeti Devleti, safımız Büyük Türk Milleti olmuştur.

Zaman olmuş kırgınlıklar, kızgınlıklar ve küslükler vasat bulmuştur. Zaman olmuş kopuşlar, kırılışlar yaşanmıştır. Ana gövde sağlam olduğundan, fazilet ve fikriyat derinlere tutunduğundan dönem dönem şiddeti artan fırtınalar hamd olsun tesirsiz kalmıştır.

Elbette dalından kopan yaprağın akıbetini her zaman rüzgâr tayin etmiştir. Bu durum şaşmaz bir hayat ve siyaset gerçeğidir. Milliyetçi Hareket Partisi düştüğü her yerden kalkmasını başarmış, adeta küllerinden yeniden doğmasını bilmiştir. Çünkü davamız hak davasıdır, hakikat davasıdır, Allah davasıdır.

MHP’den kopan dava arkadaşlarımız 2017 de başka parti kurmuşlardır. Ancak geçmişte birlikte yürüyüp, beraberce mücadele ettiğimiz arkadaşlarımızın önemli bir kısmı dışlanmış ve kenara itilmişlerdir. Yola çıkılanlar yolda bulunanlara değişilmiştir. CHP ve HDP ile ittifak hiçbir vicdan sahibi arkadaşımızın kabullenemeyeceği bir durum olarak hafızalara kazınmıştır.

Her ne yaşandıysa geride kalmış, herkes için ders niteliğinde olmuştur. Kucaklaşma zamanı gelmiştir. Çağrımız birliğe, beraberliğe ve heyecanla tokalaşmayadır. Milliyetçi Hareket Partisi’nden ayrılan arkadaşlarımızı Ramazan Bayramının 2.Günü Saat 14.00 de teşkilatımızda yapılacak bayramlaşma programına davet ediyorum. Hayırlı Bayramlar diliyorum.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021