Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Çölkesen, İl Başkanlığına aday olmayacağım

Çölkesen, İl Başkanlığına aday olmayacağım

A - +

Ana Manşet - 11.09.2023 - 19:17

Çölkesen, İl Başkanlığına aday olmayacağım
MHP Aksaray İl Başkanı Av.Mustafa ÇÖLKESEN yaptığı açıklamada;

2018 yılı Nisan ayından itibaren beş buçuk yıldır (iki dönem) yaptığım MHP Aksaray İl Başkanlığı görevim, 17 Eylül 2023 Pazar Günü yapacağımız 14. Olağan İl Kongresi ile sona erecektir. MHP Aksaray İl Kongresinde İl Başkanlığına aday olmayacağım.
– İl Başkanı olarak görev yaptığım süre içinde üç önemli seçim yaşadık ve Aksaray tarihinde ilk defa üst üste iki dönem partimiz, oyumuzu artırarak miletvekili çıkarmıştır. Yine 2019 yerel seçimlerinde; MHP Aksaray genelinde % 34 oy alarak tarihinin en yüksek oy oranına ulaşmıştır ve partimiz 6 Belediye Başkanlığı kazanmıştır. Partimiz tüm ilçelerde birer tane olmak üzere toplam 10 İl Genel Meclisi Üyesi çıkarmıştır. Bu başarı tüm il teşkilatlarımızın ve hepimizin başarısıdır.
– Üç hilale ve davamıza leke sürdürmeden, iki dönem başarıyla görevimi yaptığımı bizzat Genel Başkanımız Sn.Devlet Bahçeli’den ve Genel Başkan Yardımcılarımızdan duymanın gururu ile görevimi devredeceğim.
– Bu süreçte birlikte çalıştığımız Milletvekilimize, teşkilatımızın her kademesinde yer alan tüm dava arkadaşlarımıza, vatandaşlarımızın taleplerine samimiyetle yardımcı olmaya çalışan kurumlarımızın çok değerli müdürlerine ve bizlerin sesi olan değerli basın mensubu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.
– Bu günden sonra da Liderimiz Sn.Devlet Bahçeli’nin emrinde, İl Teşkilatımızın yanında olacağımı belirterek Aksaray’lı hemşehrimize ve dava arkadaşlarımıza saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Allah herkesten razı olsun.
Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021