SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Çoçuklar Yarıyıl Tatilinde Doyasıya Eğlendi

Çoçuklar Yarıyıl Tatilinde Doyasıya Eğlendi

A - +

Ana Manşet - 04.02.2023 - 8:10

Çoçuklar Yarıyıl Tatilinde Doyasıya Eğlendi

Aksaray Belediyesi’nin çocuklara karne hediyesi olarak düzenlediği “Karneni Getir Sinema Biletini Götür” etkinliği kapsamında 25 bin sinema bileti dağıtıldı.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in çocuklar için ücretsiz olarak dağıttığı biletler 5 Ocak tarihinde Park Site Alışveriş Merkezi içerisinde Aksaray Belediyesine ait Çocuk Aktivite Merkezinde dağıtılmaya başlanıldı. Etkinlik kapsamında binlerce çocuk sinema ile tanışmış oldu. Öğrenciler ücretsiz olarak aldıkları biletlerle ‘’Rafadan Tayfa- Galaktik Tayfa ve Tay Filmlerini’’ izlediler.

Çocukların yoğun ilgi gösterdiği etkinliğe Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’de sık sık katıldı. Sinema salonunda çocuklarla birlikte film izleyen Başkan Dinçer, katıldığı seanslarda çocuklara ikramlarda bulunarak jestler yaptı. Çocukların eğlenceli bir yarıyıl tatili geçirmeleri için düzenledikleri etkinliklere yoğun katılım olduğunu belirten Başkan Dinçer, yeni eğitim öğretim döneminde öğrencilere başarılar diledi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021