Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Çocuklar Başkan Amcalarına Teşekkür Etti

Çocuklar Başkan Amcalarına Teşekkür Etti

A - +

Ana Manşet - 16.03.2024 - 12:22

Çocuklar Başkan Amcalarına Teşekkür Etti

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yoğun çalışma temposuna kısa süreliğine mola verip Gülümse Park’ta oyun oynayan çocukları ziyaret etti. Çocuklarla sohbet eden Belediye Başkanı Dinçer, zaman zaman onların oyunlarına da katıldı. Çocuklar ise mahallelerine böylesine güzel bir park yaptığı için Başkan amcalarına teşekkür etti.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yoğun geçen mesaisine çocuklar için kısa süreliğine ara verdi. Aksaray Belediyesinin Paşacık Mahallesi’nde yaptığı çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Dinçer, Gülümse Park’ta oyun oynayan çocuklara sürpriz yaptı. Büyük küçük demeden her yaştan çocuğun yanına giderek onlarla sohbet etti. Başkan Dinçer, daha sonra park içerisinde yer alan halı sahada futbol oynayan çocukların maçına da dahil oldu. Penaltı atışı bile yaptı. Maç sonrasında her iki takımla ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Çocuklar, Gülümse Parkı çok sevdiklerini söyleyerek parkı yapan Başkan amcalarına teşekkür etti.

Gülümse Park içinde kameriyelerde ve banklarda aileleriyle birlikte dinlenen mahalle sakinlerini ziyaret ederek onların görüşlerini alan Başkan Dinçer, Gülümse Park’ın farklı oyun grupları ve zengin içeriğiyle Aksaray’ın örnek parklarından biri olduğunu ifade etti. Mahalle sakinleri, Gülümse Park’tan son derece memnuniyet duyduklarını her yaştan çocuğun buraya gelerek güzel vakit geçirdiğini söylediler. Hatta yürüyüş parkurunda daha çok kendileri istifade ettiklerini beyan eden mahalle sakinleri, “Hemen hemen her sabah sporumuzu bu parkta yapıyoruz” dediler.

Belediye Başkanı Dinçer’in Paşacık Mahallesi sakinleri ve çocuklarıyla samimi sohbetine belediye meclis üyeleri de eşlik etti.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021