SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Çocuk Tiyatroları Kitap Günlerine Renk Katıyor

Çocuk Tiyatroları Kitap Günlerine Renk Katıyor

A - +

Ana Manşet - 20.10.2023 - 20:08

Çocuk Tiyatroları Kitap Günlerine Renk Katıyor

Aksaray Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen kitap günlerinde sahnelenen tiyatrolar ve eğitici oyunlar çocukların yüzünü güldürüyor.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in geleneksel hale getirdiği Aksaray kitap günlerinde renkli görüntüler ortaya çıkıyor yerli ve ulusal birçok yazarın okuyucusuyla buluştuğu kitap günlerine ilk günkü ilgi devam ediyor. Birbirinden farklı yayın evinin ve yazarın katıldığı kitap günlerinde yetişkinler verimli ve keyifli zaman geçirirken çocuklarda tiyatrolar ve oyunlarla eğlenirken öğreniyorlar.

Başladığı ilk günden itibaren dolu dolu geçen kitap günlerinde 14 Ekim Cumartesi günü Karlar Ülkesi Yıldız Taşı oyunları ile başlayan tiyatro gösterilerine 21-22 Ekim Cumartesi ve Pazar günü Keloğlan ve Rapunzel, İbiş ile Pişekar, Tom ve Jerry ve Nasreddin hoca oyunları ile devam edecek.

Kitap Günlerinde renkli görüntülerin yaşandığını belirten Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer tüm çocukları ve yetişkinleri ücretsiz olarak sahnelenen oyunları izlemeye davet etti.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021