SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Çıtak; ‘Herkesin söyleyecek bir sözü, sunacak bir fikri olacak’

Çıtak; ‘Herkesin söyleyecek bir sözü, sunacak bir fikri olacak’

A - +

Ana Manşet - 16.02.2024 - 10:00

Çıtak; ‘Herkesin söyleyecek bir  sözü, sunacak bir fikri olacak’

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlere yönelik saha çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan esnaf ve vatandaş odaklı ziyaretlerinin yanı sıra kurum ve kuruluşlara yönelik temaslarını da sürdüren Çıtak, Aksaray Defterdarlığını ve Aksaray Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünü ziyaret etti.

Çıtak; “Ziyaret sırasında çalışan vatandaşlarımıza kolaylıklar diledik. Misafirperverlikleri ve samimiyetleri için çok teşekkür ederim. Aksaray’a hizmet noktasında tüm kurum ve kuruluşlarımızla ortak akılla hareket edeceğiz. Herkesin söyleyecek bir sözü, sunacak bir fikri olacak. Şeffaf, katılımcı ve yeni nesil bir belediyecilik anlayışıyla MHP kadrolarımızla şehrimizi bütünleştirerek sorun ve problemlere çözüm getireceğiz. Talep ve beklentilere en iyi şekilde cevap vereceğiz. Ayırmadan, ayrışmadan canla başla Aksaray’ımız için hizmet mücadelesi vereceğiz” dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021