SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Çıtak, ‘Halkımız verdiği destekten dolayı asla pişman olmayacak’

Çıtak, ‘Halkımız verdiği destekten dolayı asla pişman olmayacak’

A - +

Ana Manşet - 25.03.2024 - 9:28

Çıtak, ‘Halkımız verdiği destekten dolayı asla pişman olmayacak’

Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray teşkilatı seçime bir hafta gibi bir zaman dilimi kalırken saha çalışmalarını yoğun olarak sürdürüyor.

MHP kadın kolları teşkilatı, Ülkü Ocakları, Kamu-Sen ve TÜRKAV bütün teşkilatlarıyla Aksaray’ın her köşesinde MHP’nin genç ve vizyoner Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak’ın Aksaray’a yapacağı hizmetleri anlatıyor.

Teşkilatların başkanlarına, yöneticilerine ve üyelerine kendilerine verdiği destekten dolayı teşekkür eden MHP adayı Çıtak, “Aksaray’da 7’den 70 herkesi herkesikapsayacak hizmet ve projelerle geliyoruz. Hem Aksaray’ımızı modern bir kent yapısına dönüştüreceğiz, hem sosyal ve kültürel alanlarda herkese değecek hizmetlerimizi hayata geçireceğiz. Sağlıkta, eğitimde, turizmde, ulaşımda, alt ve üst yapıda, kentsel dönüşümde, tarihi yapılarımızın korunmasında, esnaflarımızın sorun ve sıkıntılarının çözümünde hazırladığımız projelerimizle 31 Mart’ta artık özlenen MHP belediyeciliğini başlatacağız” dedi.

Çıtak, gerek şahsi ziyaretleri, gerek se parti teşkilatlarının ve partiye destek açıklayan kurum ve kuruluşlarının yaptığı ziyaret ve temaslarda MHP’ye olan güvenin ve Aksaray’da MHP beklentisinin çok üst seviyelerde olduğunu gördüklerini söyledi.

Aksaray halkının değişimden yana olduğunu ve bu değişimde güven duyulan partinin MHP olduğunu vurgulayan Çıtak, “Biz şehrimizin tüm sorunlarına, esnaflarımızın faaliyet gösterdiği tüm bölgelerde yaşadıkları sıkıntılara hakimiz. 11 Ocak’tan bu zaman kadar ziyaret ettiğimiz her yerde bu sevdaya olan özlemi görüyorum. Halkımız da zerre tereddüt yok. Temas ettiğimiz, anlattığımız herkes buna olan inancımızı kat kat artıyor. Biz inanmadığımız bir şeyi söylemiyoruz. Halkımızda bunu çok iyi biliyor. Gösterdikleri ilgi ve samimiyet bunu gösteriyor. İnşallah halkımızın bu güvenini boşa çıkarmayacağız. Halkımız verdiği kararda hiçbir zaman pişman olmayacak. Ben Aksaray’ın öz evladıyım, işim, aşım, çevrem, eşim, dostum, akrabalarım her şeyim burada. Biz dün de halkımızın içindeydik, bugün de halkımızın içindeyiz ve yarın da halkımızın içinde olacağız” diye konuştu.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021