Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Cennetle Müjdelenen Annelerimizin Anneler Günü’nü Kutluyorum

Cennetle Müjdelenen Annelerimizin Anneler Günü’nü Kutluyorum

A - +

Aksaray Haberleri - 08.05.2015 - 11:57

Cennetle Müjdelenen Annelerimizin Anneler Günü’nü Kutluyorum

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Anneler Günü dolayısıyla bir açıklama yaparak tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı.

Başkan Yazgı; “Annelik; sevginin, fedakârlığın, bağlılığın, vefanın ve canından öteye can olmanın adıdır. Çocuklarını aylarca bedenlerinde taşıyan, karşılıksız sevgileriyle büyüten, hayatın her aşamasında dua ve desteklerini esirgemeyen annelerimizin üzerimizdeki hakları çok büyüktür. Elbette, elleri öpülesi annelerimizi yılın bir gününde değil her gün hatırlamamız ve sevgimizi göstermemiz gerekmektedir.. Annelerimize, yaşadığımız sürece, en değerli varlığımız olarak saygıyla, minnetle ve büyük bir hürmetle yaklaşmamız en önemli vazifemiz olduğunu unutmamız lazım. Bu duygu ve düşüncelerle, yemeyen yediren, giymeyen giydiren, göz nuruyla, bin bir emekle bizleri büyüten, cennetle müjdelenen annelerimizin ve kalbi annelik hisleriyle dolu olan tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyorum.”

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021