Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Çanakkale’ye Başkanımıza Dua Ederek Gittik, Dualarla Döndük

Çanakkale’ye Başkanımıza Dua Ederek Gittik, Dualarla Döndük

A - +

Aksaray Haberleri - 21.05.2015 - 18:14

Çanakkale’ye Başkanımıza Dua Ederek Gittik, Dualarla Döndük

Aksaray Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mehmet Doğan ile beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya Teşekkür ziyaretinde bulundular.

Oda Başkanı Doğan yaptığı açıklamada desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya teşekkür ederek şunları söyledi “ Değerli belediye başkanımıza teşekkür ediyorum. Çünkü ecdadımızı şehit verdiğimiz Çanakkale ve Gelibolu gezisini onun sayesinde yaptık. Bu gezide bizlere en büyük desteği veren belediye başkanımıza teşekkür ediyorum. Başkanımızın hayır duaları ile Çanakkale’ye gittik ve yine hayır dualarıyla geldik.

Biz hep şunu dedik biz her zaman belediye başkanımızın yanındayız. Hep dik durduk. Dik durmaya da devam edeceğiz. Bu güzel günleri bize yaşattığı için şahsım ve odamız adına bir kez daha teşekkür ediyorum. Başkanımın Allah anne ve babasını nur içinde yatırsın. Çanakkale’ye giden arkadaşlarımızdan hep bu duayı aldık. Çanakkale’ye 150 kişiyle gitmek ve orada Aksaray’ımızı belediyemizin şapkalarıyla tanıtmak çok güzeldi.”

Başkan Yazgı ise “ Hakikaten Çanakkale’yi görmek gerekiyor. Ecdadımız orada neler yaşamış, ne zorluklarla ülkeyi kurtarmışlar daha iyi anlıyorsunuz. Bu tür geziler o anlamda çok önemli. Geçenlerde izci çocuklarımız da Çanakkale’ye gittiler ve orada kamp yaptılar. Orada o ortamı yaşadılar. Yeni neslimiz bu bilinçle yetişirse biz geleceğimizi kurtarırız.” dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021