Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » “Bize verilen görevi millete hizmet yolunda çalışıyoruz”

“Bize verilen görevi millete hizmet yolunda çalışıyoruz”

A - +

Aksaray Haberleri - 04.05.2015 - 14:09

“Bize verilen görevi millete hizmet yolunda çalışıyoruz”

Milletvekili adayı nevzat patla, ziyaretlerine kapalı çarşı esnafları ile devam etti. Biz Ak Parti Teşkilatı olarak; kuruluşumuzdan bugüne kadar aynı aşkla, aynı şevkle, aynı coşku ve heyecanla yolumuza devam ediyoruz. Partimizin hangi kademesinde görev verilirse verilsin, hepsine hazırız. Bize verilen görevi millete hizmet yolunda çalışıyoruz. Milletimiz bizi iş başına getirirken Allah mahcup etmesin dedi.
Bu temenniye, milletimizin aramızdaki desteğine layık olabilmek için elimizden geleni yapacağız. Türkiye için, Aksaray için üreteceğimiz, çok çalışacağız daha fazla eser, çok daha fazla hizmetlerimiz olacak.’’ Kurulduğu günden beri bu felsefe ilerleyen Ak Parti ve kadroların 550 milletvekili adayı ile çalışmaya devam ediyoruz diyen milletvekili adayı Nevzat Palta, bugün seçim çalışmalarına kapalı çarşı esnafı gezerek devam ediyoruz, dedi.

Kapalı çarşı esnafına tek tek gezerek davasını millet aşkını ve Aksaray’a için hayallerini anlattı. Esnafın büyük teveccühü ile karşılaşan Nevzat Palta tabiri caizse sevgi yağmuruna tutuldu. Ülke ekonomisine değinen Palta, Ak Parti iktidara geldiği günden beri 13 yılda Aksaray’a 4.3 milyar liralık bir yatırım yapıldığını ifade etti. İşçi güvenliğine, Sosyal güvenlik kapsamında büyük önem taşıyan aktif sigortalı kişi sayısını artırıldığını, hem istihdam oranları yükseldi hem de ekonomi canlandığını belirtti. Aksaray’da aktif sigortalı kişi sayısı son 13 yılda %70 seviyesinde arttığını belirten Palta, Bunlar sadece yapılanlar Aksaray daha güzel çalışmalara layık diyerek Hasan Dağı Havaalanı, yeni yapılacak devlet hastanesi gibi 2023 yolundaki projeleri de anlattı.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021