SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Biz Tek Vazifemizi Hakk’a ve Halka Hizmet Olarak Görüyoruz

Biz Tek Vazifemizi Hakk’a ve Halka Hizmet Olarak Görüyoruz

A - +

Ana Manşet - 10.01.2024 - 20:56

Biz Tek Vazifemizi Hakk’a ve Halka Hizmet Olarak Görüyoruz

Vatandaşların ve esnafların talep ve önerilerini dinleyen AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk ve beraberindeki heyete vatandaşlar büyük ilgi ve teveccüh gösterdi.

Her fırsatta ilçe ve köy ziyaretlerini sürdüren, ilçe teşkilatlarıyla bir araya gelen AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk, İl Başkan Yardımcıları, Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Öztürk ile esnaf ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Seçimden seçime değil her zaman sahada olduklarını vurgulayan İl Başkanı Aktürk, “AK Parti olarak bizler gelecek seçimleri değil gelecek nesiller için çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bizi bilen bilir, seçimden seçime değil, her zaman sahadayız. Seçim zamanı sahaya çıkan bir parti olmadık. Her fırsatta, halkımız ile bir ve beraberiz. Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan’ın “Biz tek vazifemizi Hakk’a ve halka hizmet olarak görüyoruz dediği gibi bizimde çizgimiz budur ve öncelikle “Hakka sonrada Aksaray halkına hizmet etmek için varız. Bir yandan ilimize kazandırdığımız projeleri yerinde inceliyor diğer yandan mahalle mahalle, köy köy gezerek hemşerilerimizin taleplerini dinliyoruz. Tabii ki bazı yollar uzun, bazı yükler ağır, bazı mücadeleler çetin olur. Onurlu bir duruş ister, inanmış bir yürek ister, adanmış bir aşk ister. Bu yolda liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın davasına olan inancı gibi çalışkanlığı da bizim şiarımızdır. Bizlerde bu şiardan ilham alarak yollardayız. Hamdolsun, ziyaret ettiğimiz vatandaşlarımızın teveccühüne mazhar olmak bizim için son derece kıymetli.”

Her fırsatta vatandaş ve esnafla bir arada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden Başkan Aktürk, siyaseti gönül alma, insanlara dokunma ve muhabbetlerine ortak olmak üzere kurduklarını, ilk günkü aşk ile durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceklerini vurguladı.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021