Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » “Bir bebeğin yaşama tutunuşuna şahitlik eden Ebelerimizin günleri kutlu olsun”

“Bir bebeğin yaşama tutunuşuna şahitlik eden Ebelerimizin günleri kutlu olsun”

A - +

Aksaray Haberleri - 22.04.2015 - 18:23

“Bir bebeğin yaşama tutunuşuna şahitlik eden  Ebelerimizin günleri kutlu olsun”

Ak Parti Kadın Kolları başkanı Hediye Pak yaptığı yazılı açıklamada; Kadın olmanın, anne olmanın onurunu taşıyan Aksaray AK Parti Kadın Kolları Ebelerimizi unutmadı. Bir bebeğin mucizevî doğumuna yaşama tutunuşuna şahitlik eden Ebelerimizin zor ve sorumluluk gerektirdiğinin bilincinde olduğunu belirten Kadın Kolları Başkanı Hediye Pak ve Ak Parti Aksaray Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyelerimiz Ebeleri bu özel günlerinde yalnız bırakmadı. Aksaray Doğum Hastanesinde çalışan Ebeleri ziyaret gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Sağlık Personeli olmanın insan hayatını etkileyen önemli bir yanı vardır bu yüzdendir ki emanetiz onların iğne tutan ellerine diyen Hediye Pak, Şimdi ise o eller renklensin karanfille buluşsun diye Yönetim Kurulu Üyelerimiz Aksaray Doğum Hastanesinde görev yapan Ebelere karanfil dağıttı. Yeni Doğan, Ameliyathane ve Kadın Doğum Acili bölümündeki Ebe’lerin günlerini kutlayan kadın kolları yönetim kurulu üyelerimiz, Hemşire, sağlık Personeli, Hasta ve hasta yakınlarına da karanfil dağıtarak geçmiş olsun deyip ve göz aydınlığı temennilerinde bulundular.

Hastane Müdürü Hikmet Büyükkışla, Başhekim Yardımcısı Dr.Kadri Cemil Sulubulut ve Başhemşire Yardımcısı Ayşe Karanfil ziyaretten duydukların memnuniyeti dile getirdiler.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021