SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Başkan Yazgı’nın Kurban Bayramı Mesajı

Başkan Yazgı’nın Kurban Bayramı Mesajı

A - +

Aksaray Haberleri - 09.09.2016 - 11:11

Başkan Yazgı’nın Kurban Bayramı Mesajı

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, milletçe bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, bütün İslam âleminin mübarek Kurban Bayramını kutladı. Başkan Yazgı, “Bayram günleri, milletimizin bir arada yaşama ve aydınlık bir geleceği bir arada kucaklama arzusunun tazelendiği günlerdir. Bu günleri fırsat bilerek birbirimizle kucaklaşmalı ve birbirimizle yardımlaşmalıyız. Çünkü bizim topraklarımızda mayasında barış vardır. Kardeşlik vardır. Dayanışma vardır. Aynı vatan toprağı üzerinde aynı inancı paylaşıyor olmamız hasebiyle bu vatan toprağı üzerinde yaşayan bireyler olarak birlik, beraberlik içinde olmalı ve kardeşçe yaşamalıyız. Kurban, bir teslimiyetin simgesi olup; inancımız gereği kesilen kurbanlarla rabbimize bağlılık ve teslimiyetimizi göstereceğiz.

Bu Kurban Bayramında kutsal topraklarda bulunan ve Hac vazifesini yerine getirmeye hazırlanan tüm Hacılarımızın ibadetlerinin ve dualarının kabul olmasını diliyorum. Ayrıca eşsiz fedakârlık örneği sergileyerek bizlere bu vatanı emanet bırakan aziz şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükranla selamlıyorum.

Bu vesile ile tüm Aksaraylı hemşerilerimizin ve İslam âleminin mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyor, bayramın vatanımıza, milletimize ve İslam âlemine barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021