Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Başkan Yazgı ve Milletvekili Adayları Adliye Sarayını Ziyaret etti

Başkan Yazgı ve Milletvekili Adayları Adliye Sarayını Ziyaret etti

A - +

Aksaray Haberleri - 22.04.2015 - 18:01

Başkan Yazgı ve Milletvekili Adayları Adliye Sarayını Ziyaret etti

Ak Parti Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Milletvekili adayı Hüseyin Hüyük, Ak Parti İl Başkanı Abdulkadir Karatay ve Gençlik Kolları Başkanı Abdulsamet Kılıç adliye sarayını ziyaret ederek Cumhuriyet Başsavcı Ramazan Akın, Adalet Komisyon Başkanı Hasan Ay ve İdare Mahkeme Başkanı Osman Erkan ile görüş alışverişinde bulundu.

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Milletvekili İlknur İnceöz, Milletvekili adayı Hüseyin Hüyük, Ak Parti İl Başkanı Abdulkadir Karatay ve Gençlik Kolları Başkanı Abdulsamet Kılıç ile birlikte Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Akın’ı ve Adalet Komisyon Başkanı Hasan Ay’ı ziyaret etti. Ziyaretin her kamu kurum ve sivil toplum örgütlerine yönelik olduğunu belirten Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Belediyeciliğin yerel bazda hizmet yürüttüğünü Milletvekilinin ise hem yerel hem de genel anlamda hizmetlerde bulunduğunu açıkladı. Milletvekili İlknur İnceöz, son 13 yılda ülkemizde yaşanan gelişmelere bakıldığında Türkiye’nin nereden nereye geldiğini çok daha kolay fark edildiğini bildirildi. Heyeti Başsavcılık makamında kabul eden Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Akın’ı ve Adalet Komisyon Başkanı Hasan Ay ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdiler ve 7 Haziran Seçimlerinin hayırlı uğurlu olmasını dilediler.

Başkan Yazgı, Milletvekili İnceöz, Milletvekili adayı Hüseyin Hüyük ve beraberindeki heyet İdare Mahkeme Başkanı Osman Erkan’ı ziyaret etti. Yapılan karşılıklı görüşmede her iki taraf birbirlerine başarılar diledi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021