Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Belediye Haberleri » Başkan Yazgı, Kılıçaslan İlkokulu Sergisini açtı

Başkan Yazgı, Kılıçaslan İlkokulu Sergisini açtı

A - +

Belediye Haberleri - 20.04.2015 - 16:43

Başkan Yazgı, Kılıçaslan İlkokulu Sergisini açtı

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Kılıçarslan ilkokulu öğrenci tarafından hazırlanan serginin açılışını yaptı. Açılışta okul öğrencileri, Başkan Yazgı’ya; Kahramanmaraş’ta yapılan Folklor Türkiye şampiyonasını 3’üncü sırada tamamlayarak kupayı Aksaray’a kazandıklarını müjdesini verdi. Başkan Yazgı ise Öğrencilerin bu müjdesine karşılık onlara Çanakkale’ye götürme sözü verdi.

Efor Alışveriş Merkezi sergi salonunda Kılıçarslan İlkokulu öğrencilerinin yaptığı resim, boyama, el işi ürünleri sergisinin açılışı yapıldı. Serginin açılış kurdelesini Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Milli Eğitim ve okul idarecileri kesti. Açılışta Başkan Yazgı’ya öğrenciler yakın ilgi gösterirken veliler de Başkan ve çocuklarının fotoğrafını çekmek için bir biriyle yarıştılar.

Öte yandan 15-17 Nisan tarihleri arasında Kahramanmaraş’ta yapılan Folklor Şampiyonasına Aksaray’ı temsilen katılan Kılıçarslan folklor ekibi öğrencileri, turnuvadan kupa ile döndüklerini söylediler. Başkan Yazgı, öğrencilerden bu başarı karşısında ne istedikleri sorunca bütün öğrenciler Çanakkale’ye gitmek istediklerini belirtiler. Başkan Yazgı, öğrencilerin bu isteğini kırmayarak, minik folklor ekibi öğrencilerine Çanakkale sözü verdi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021