Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Başkan Yazgı Belediye Personeli İle Bayramlaştı

Başkan Yazgı Belediye Personeli İle Bayramlaştı

A - +

Aksaray Haberleri - 05.09.2017 - 15:01

Başkan Yazgı Belediye Personeli İle Bayramlaştı

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, beraberinde Başkan Yardımcıları ile birlikte belediye personeliyle bayramlaştı. Bayramlaşmaya ilk olarak dış birimlerden başlayan Başkan Yazgı, Destek Hizmetleri Müdürlüğünde düzenlenen bayramlaşma töreninde personele hitaben bir konuşma yaptı.

SİZLER BELEDİYENİN GÖRÜNEN YÜZÜSÜNÜZ

Başkan Yazgı dış birimlerde çalışan personellere hitaben yaptığı konuşmada “Sizlerin de bildiği gibi çok önemli süreçlerden geçtik. 3 yıl sakin olmadı. Hem yapmış olduğumuz seçim çalışmaları hem de 15 Temmuz da yaşanan hain darbe teşebbüsü birçok noktada çalışmalarımızı aksattı. Tabi önemli olan vatanımızın birliği bütünlüğü Allah bir daha yaşatmasın ve bu tür hainlere de fırsat vermesin. Hep birlikte birlik ve bütünlük içerisinde çalışmalarımızı en iyi noktaya getirsin.” ifadelerini kullandı.

Başkan Yazgı sözlerinin devamında “ Tabi bu arada amacımızda her zaman ki gibi Aksaray’ımıza ve halkımıza en güzel hizmeti sunmaktır. Hepinize teşekkür ediyorum. Gayretleriniz, emekleriniz, çalışmalarınızla belediyemizin görünen yüzü oluyorsunuz. O nedenle hepinizin yapması gereken şey işinizi bulunduğunuz konumdaki duruma göre en güzel şekilde yapıp aldığınız paranın da hakkını verip, bu insanların sizlere hayır duası etmesi sağlamaktır.” dedi.

İTFAİYE TEŞKİLATIMIZ EN ÖNEMLİ BİRMİMLERİMİZDEN BİRİDİR

Daha sonra İtfaiye Müdürlüğü’ne geçerek görevi başında olan itfaiyecilerle bayramlaşan Başkan Yazgı, İtfaiye Müdürlüğü faaliyetleri konusunda kısa bir brifing aldı.

İtfaiyenin yangın söndürmenin yanı sıra trafik kazaları ve kurtarma gibi toplumsal olaylara anında müdahale edebildiğini belirten Başkan Yazgı, “Bizim için en önemli birimlerden birisi de itfaiye birimidir. Ben itfaiye ekibimizle gurur duyuyorum. Her şeyden önce teşekkür ediyorum çalışmalarından dolayı. Sizler itfaiye personelleri olarak en iyi şekilde çalışarak gayret

Bülten No: 1/ 05.09.2017

gösteriyorsunuz. Bunu ben biliyorum. O nedenle kim ne derse desin ne söylerse söylesin ekibimizle bu işi profesyonelce yapan gerekli donanıma sahip, gerekli bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlarımızdan oluşan bir ekipsiniz. Gayretli çalıştığınızı, işinizi dikkat ve titizlikle yaptığınızı biliyorum. Bütün hemşerilerimize şunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki itfaiye ekibimiz ve personelimiz en güzel şekilde görevini yapıyor. Hepinize çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyor başarılar diliyorum. “Şeklinde konuştu.

Başkan Haluk Şahin Yazgı ve ekibi bayram ziyaretleri kapsamında Belediye hizmet binasına geçerek belediye personelinin bayramını kutladı. Başkan Yazgı, “Öncelikle hepinizin bayramı kutlu olsun. Amacımız hemşerilerimize kardeşlerimize en güzel hizmetleri sunabilmek. Bu noktada göstermiş olduğunuz gayretlerden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Bundan sonrada yapacağınız gayretli çalışmaların daha fazla ve güçlü bir şekilde artacağına inanıyorum.” dedi.

Başkan Yazgı “Biliyorsunuz 2019 yılında seçim var. Biz sanki her gün seçim olacakmış gibi işimizi her gün düzgün bir şekilde yapmak zorundayız. Her gün bu gayret içinde bulunmak zorundayız. Vatandaşlar geldiği zaman onlara güler yüzlü davranmak, onların meseleleri çözülmeyecekse neden çözülmeyeceğini, çözülecekse de hangi aşamalarda nasıl sonuçlanacağını net bir şekilde aktarmak zorundayız. Herkesin işini en iyi şekilde yapmasını istiyorum. Hedefimiz gayemiz Aksaray’ımızı en güzel şekilde yapacağımız hizmetlerle yapacağımız çalışmalarla personellerimiz olarak en güzel noktaya getirebilmek. Çıtamızı mümkün olduğu kadar en iyi yere kadar yükseltmektir.”

Belediyede ki tüm birim müdürlerine ve personellere çalışmalarından dolayı ayrı ayrı teşekkür eden Başkan Yazgı, “Tekrardan bayramınız kutlu olsun hepinize hayırlı çalışmalar” dedi.

Yapılan konuşmanın ardından Başkan Yazgı ve başkan yardımcıları, belediye de çalışan personelle bayramlaştı.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021