Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Başkan Yazgı Belediye Çalışmalarını Denetledi

Başkan Yazgı Belediye Çalışmalarını Denetledi

A - +

Aksaray Haberleri - 15.04.2015 - 14:11

Başkan Yazgı Belediye Çalışmalarını Denetledi

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, şehrin muhtelif yerlerinde yapılmakta olan belediye çalışmalarını bizzat yerinde inceledi ve çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.
Başkan Yazgı, Yeni Mahallede Aksaray Belediyesi tarafından yapılan asfalt ve kaldırım çalışmalarını yerinde inceledi.
Mahalle sakinleri tarafından sevgi gösterileriyle karşılanan Başkan Yazgı, burada yaptığı açıklamada “ Yeni Mahallemizde Aksaray Belediyesi olarak yaklaşık 3 km asfalt,2,5 km’ye yakında kaldırım çalışmaları tamamlanıyor. Ara sokaklarda kanalizasyon çalışmalarımızda haftaya başlayacak. Mahallemizin sorunlarını etap etap bitireceğiz inşallah” dedi.
Vatandaşların “Geçmişte hizmet alamadık. Sizin sayenizde hizmete kavuştuk” demeleri üzerine Başkan Yazgı, “Bizim için hiçbir zaman hizmette ayrım yoktur. Biz hizmetimizi her yere götüreceğiz” dedi.
Yeni Mahalle sakinleri Başkan Haluk Şahin Yazgı döneminde hizmet almaya başladıklarını ifade ederek, “Başkanımızdan Allah razı olsun. Söz verdiği gibi mahallemize hizmetleri getirdi. Asfaltımız atıldı. Kaldırımlarımız bitmek üzere. Kanalizasyonumuz yapılacak. Biz Başkanımızdan ve çalışmalarından çok memnunuz” diyerek memnuniyetlerini dile getirdi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021