SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Başkan Koçak, ‘Hiç kimse birlik ve bütünlüğümüzü bozamaz’

Başkan Koçak, ‘Hiç kimse birlik ve bütünlüğümüzü bozamaz’

A - +

Aksaray Haberleri - 26.08.2016 - 11:03

Başkan Koçak, ‘Hiç kimse birlik ve bütünlüğümüzü bozamaz’

Şırnak’ın Cizre İlçesi Emniyet Müdürlüğü’ne yönelik PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen bombalı araç saldırısını lanetleyen Aksaray Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, ne yapılırsa yapılsın birlik ve beraberliğin bozulamayacağını söyledi. Başkan Koçak, hain saldırıda şehit düşen 8 polise Allah’tan rahmet, yaralanan yaklaşık 50 kişiye acil şifalar ve yakınlarına sabır diledi.
Eşsiz ve benzersiz birlik ve beraberliği olan Türkiye’nin huzur ve güvenini bozmak için birçok koldan saldırı yapıldığına dikkat çeken Başkan Koçak, “Hangi terör örgütü olursa olsun, ne yaparlarsa yapsınlar güzel ülkemizin huzurunu. Birlik ve beraberliğini bozamayacak. Biz bir bütünüz. Laz’ı, Çerkez’i, Kürt’ü, Sünni’si, Alevi’si, Türk’ü koskocaman bir bütündür. Bu bütünlüğü bozmaya kimsenin gücü ve kuvveti yetmez, yetmeyecek. Her zaman devletimizin, hükümetimizin yanında, emrindeyiz. Gerekirse silahlanıp devletimizin emrinde ülkemiz, milletimiz için can pahasına siper olmaya hazırız. Kurban olduğum Allah’ım askerimize, polisimize ve tüm güvenlik güçlerimize güç, kuvvet versin, yar ve yardımcıları olsun” dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021