SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Başkan Aktürk’ten Teşekkür Mesajı

Başkan Aktürk’ten Teşekkür Mesajı

A - +

Ana Manşet - 04.04.2023 - 14:35

Başkan Aktürk’ten Teşekkür Mesajı

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti İl Başkanlığına atanan Hamza Aktürk, kendisine yapılan hayırlı olsun ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerini iletti.

Göreve atandığı günden itibaren hızla çalışmalarına başlayan İl Başkanı Hamza Aktürk, bir taraftan kendisine hayırlı olsun için gelen misafirlerini ağırlarken, bir taraftan teşkilat çalışmaları için gece gündüz çalışıyor.

Önümüzde ülkenin geleceği konusunda çok önemli bir seçim olduğunu ve bunun için kaybedecek bir dakikalarının bile olmadığını vurgulayan Başkan Aktürk, “Cumhur İttifakımızla Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı 14 Mayıs’ta yeniden Cumhurbaşkanı seçeceğiz. Ülkemiz ve Aksaray’ımız için koşturmaya devam edeceğiz. Her zaman dediğimiz gibi işimiz, vaktimizden çok. Artık seçim arifesindeyiz. Daha çok sahada olacağız. İl başkanlığımızda daha az bulunacağız, Talebi ve önerisi olan vatandaşlarımız için İl başkanlığımızda nöbetçi başkanlarımız devamlı bulunacaktır. Tekrar bizlere hayırlı olsun ziyaretinde bulunan, bulunmak isteyip de vakti olmayan tüm hemşehrilerimize teşekkür ederim.”

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021