SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Başkan Aktürk, “Bayram Gönüllerde Yer Alınca Güzel”

Başkan Aktürk, “Bayram Gönüllerde Yer Alınca Güzel”

A - +

Ana Manşet - 24.04.2023 - 16:31

Başkan Aktürk, “Bayram Gönüllerde Yer Alınca Güzel”

AK Parti Aksaray İl Başkanlığı’nın Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlediği bayramlaşma ziyaretleri çerçevesinde Taşpınar, Helvadere ve Sağlık Beldelerine giden İl Başkanı Hamza Aktürk, “Bayram gönüllerde yer alınca güzel” dedi.

Ramazan Bayramı dolayısıyla Aksaray genelinde, “Bayramda biriz beraberiz” sloganıyla ziyaret programı gerçekleştiren AK Parti Aksaray İl Başkanlığı belde ve köylerde vatandaşlarla buluştu.

İl Başkanı Hamza Aktürk ve beraberindeki Milletvekili Adayları Cengiz Aydoğdu, Av. Sinan Özkan ile İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Tüzün, Meclis Üyesi Abdi Okur Taşpınar, Helvadere ve Sağlık beldesinde ziyaret gerçekleştirdi.

Diğer yandan Merkez İlçe Başkanı Muammer Gür, Milletvekili Adayları Hüseyin Altınsoy ve Sevinç Kasal ise Topakkaya ile Bağlıkaya beldelerini ziyaret etti.

Beldelerdeki esnaf ve vatandaşlarla bayramlaşan AK Parti heyeti yaklaşan 14 Mayıs 2023 Genel Seçimleri öncesi vatandaşların taleplerini dinledi. Yapılan ve planlanan projeler hakkında bilgi veren AK Partili heyet bayram boyunca belde ve köylerde ziyaretlerin devam edeceğini belirtti.

Bayramların gönüllerde yer alınca güzel olduğunu belirten İl Başkanı Hamza Aktürk, “Yüce rabbimiz bizleri mağfiret ayı Ramazan’ın ardından yine bir bayrama daha kavuşturdu. 1 ay boyunca tuttuğumuz oruçlar ve ibadetlerimizin mükâfatı olarak kavuştuğumuz Ramazan Bayramı’nın ülkemize ve şehrimize hayırlar getirmesini temenni eder, tüm vatandaşlarımızın mübarek bayramını tebrik ederim. Partimiz tüm teşkilatları ile bayramda da gönül işi görevini yerine getirmeye devam ediyor.

Bayramlar gönüllerde yer alınca güzeldir ki, tüm teşkilatlarımız belde ve köylerimizde esnaflarımızla, vatandaşlarımızla, gençlerimizle ve büyüklerimizle bayramlaşıyor. Gönüllerde yer alacağımız bir bayram olması temennisi ile tüm teşkilatlarımızla bu çalışmamızı bayram sonuna kadar sürdürmeyi planlıyoruz. Bayram öncesinde yorulmadan çalışmalarını sürdüren teşkilatımız, bayram ve seçim sonrasında da aralıksız yola devam edecek. Partimizin sloganında da belirttiğimiz gibi doğru adımlarla yola devam edeceğiz” dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021