Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Baharın Bereketiyle MHP’nin Bereketi Birlikte Geliyor!!

Baharın Bereketiyle MHP’nin Bereketi Birlikte Geliyor!!

A - +

Aksaray Haberleri - 12.05.2015 - 10:39

Baharın Bereketiyle MHP’nin Bereketi Birlikte Geliyor!!

MHP Milletvekili Adayı Tuğrul KARACAER seçim çalışmaları kapsamında Belisırma,Yaprakhisar ve Uzunkaya köylerinde Hıdırellez şenliklerine katıldı.Tuğrul KARACAER vatandaşlarla tek tek kucaklaşırken bu şenlik havasının MHP İktidarında hep devam edeceğini söyledi.Şenliklerde nişan törenlerine de katılan KARACAER; yaptığı konuşmalarda ailenin önemini vurgulayarak genç çiftlere mutluluklar diledi.Vatandaşların göstermiş olduğu ilgiden memnun kalan Tuğrul KARACAER amaçlarının hizmet olduğunu yıllardır hem Aksaray’ın hem de köylerinin hizmet alamadığını inşallah baharın bereketiyle MHP’nin bereketinin birlikte geldiğini ifade etti.

Vatandaşların özellikle çiftçilikle uğraşanların yakınmalarını dinleyen KARACAER; tarımsal girdilerin yüksek olduğunu özellikle tohum gibi girdilerde dışa bağımlılığın devam ettiğini inşallah iktidarımızda mazot ve gübre başta olmak üzere tüm girdilerde çiftçimizin yararına indirimler olacak ve ülkemiz tarımda tekrardan kendi kendine yetebilen ülkeler arasına girecektir dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021