SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » ATSO Personeli Daha İyi Hizmet Adına Eğitim Aldı

ATSO Personeli Daha İyi Hizmet Adına Eğitim Aldı

A - +

Aksaray Haberleri - 04.03.2020 - 12:39

ATSO Personeli Daha İyi Hizmet Adına Eğitim Aldı

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Üyelere ve personellerine eğitimler düzenlemeye devam ederken, geçtiğimiz gün içerisinde stres, öfke kontrolü ve çatışma yönetimi düzenleyerek personel gelişimlerine katkı sağladı.

ATSO Eğitim salonunda Psikolog Aysun Hızlı Okur tarafından verilen eğitime Oda personelleri katılım gösterirken, ATSO Başkanı Göktaş’ta eğitimlere ilişkin açıklama da bulundu.

Üyelere daha hizmet vermek adına sürekli olarak personel eğitimi düzenlediklerinin altını çizen ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, yaptığı açıklama da; “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin tüm illerde ve ilçelerde eğitime verdiği önemin farkında olarak her yıl onlarca eğitimi hem üyelerimize hem de personellerimize yönelik olarak düzenliyoruz. Mart ayında Odamızdaki çalışma arkadaşlarımıza Stres, Öfke Kontrolü ve Çatışma yönetimi ad altında eğitimler düzenleyerek gelişimlerine katkı sağladık.

Burada dikkat çekmek istediğim temel nokta Odamızın en büyük ve en temel amacı üyelerine daha kaliteli ve daha iyi hizmet sunabilmek olduğudur. Bu belirlediğimiz amacın başlangıç noktası da personellerimizden geçmektedir. Bizlerde personellerimizin her alanda başarılarını artırabilmeleri ve gelişimlerine katkı sağlayabilmeleri adına eğitimler düzenliyoruz. TOBB Başkanımız Hisarcıklıoğlu’nun her platforma dile getirdiği Eğitime yapılacak yatırımların ülkeye en büyük hizmettir düşüncesinden yola çıkarak 2020 yılında Aksaray’da eğitimler noktasında çok güzel imzalar atmaya devam edeceğiz. Nisan Ayı içerisinde Üyelerimize ve Personellerimize, Ekonomi Bakanlığı, TOBB ve Odamız İş Birliği ile Geniş Kapsamlı, Dış Ticaret Eğitimimizi düzenleyeceğiz. Bu eğitimler şehrimiz adına en büyük yatırımlardır. Bu noktada üyelerimizden ve vatandaşlarımızdan isteğimiz düzenleyecek olduğumuz eğitimlere katılım göstermeleridir. Oda personellerimize yönelik olarak düzenlediğimiz eğitime katkı sağlayan Psikolog Aysun Hızlı Okur’a da ayrıç teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” Dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021