SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » ASÜ’nün Akademik Değişim Projesi Onaylandı

ASÜ’nün Akademik Değişim Projesi Onaylandı

A - +

Ana Manşet - 13.08.2022 - 9:12

ASÜ’nün Akademik Değişim Projesi Onaylandı

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Dış İlişkileri Ofisinin hazırladığı ve ASÜ öğrencileri ile personellerinin ortak ülkelerde eğitim-öğretim faaliyetlerinde bulunmalarına imkân tanıyan “Erasmus KA171 Uluslararası AKTS Kredi Hareketliliği” projesi, Türkiye Ulusal Ajansı tarafından kabul edildi.

Toplam 175 bin Euro bütçeli proje kapsamında, 2022-2023 akademik yılından itibaren ASÜ öğrencisi ve personeli 60 kişi, iş birliği yapılan ülkelere giderek eğitim alma, öğrenim görme, staj yapma ve ders verme gibi faaliyetlerde bulunabilecek. Akademik değişim yapılabilecek ülkeler şöyle: Butan, Arnavutluk, Bosna Hersek, Kosova, Beyaz Rusya, Moldova, Ukrayna, Cezayir, Ürdün, Fas, Filistin, Tunus, Peru, Kırgızistan, Özbekistan, Güney Afrika ve Rusya.

ASÜ Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, farklı kültürlerle yapılan akademik değişimlerin önemli bir çalışma olduğunu belirterek, proje ekibini tebrik etti.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021