SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Medya » Antalya İl Başkanlığına, Köksal Selçuk atandı

Antalya İl Başkanlığına, Köksal Selçuk atandı

A - +

Medya - 14.11.2023 - 10:49

Antalya İl Başkanlığına, Köksal Selçuk atandı

Bağımsız Medya ve Gazeteciler Birliği Antalya İl Başkanlığına, Yeşilçam Medya Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Selçuk atandı.

Birliğe, Antalya İl Başkanı olarak destek verecek olan Köksal Selçuk; “Bağımsız Medya ve Gazeteciler Birliği Genel Başkan Ufuk Bulut önderliğinde bağımsız gazetecilerin birbirlerini destekleyerek, baskılara boyun eğmeden düşüncelerini özgürce dile getirecekleri bir basın sektörü için var gücümüzle çalışacağız” dedi.
Bağımsız Medya Gazeteciler Birliği Genel başkanlığını üstlenen Ufuk Bulut ise “Türkiye genelinde tüm medya çalışanları bizim dostumuz ve arkadaşımızdır. Meslektaşlarımızı korumak kollamak başlıca görevimiz. Camianın lokomotifi olmak için yola Çıktık. Sizlere söz veriyorum kimse bizi bölüp parçalayıp yönetemeyecek. Meslektaşlarımızın ufuklarında korumaya yeminliyiz. Bağımsız ve özgürce kamuoyunu bilinçlendirmek ve daha iyi aydınlatmak adına hür ve ilkeli haberciliğimize devam edeceğiz. Son zamanlarda basın enformasyon yazısıyla özgürlüğümüzün kısıtlandığını düşündüğümüz yasaya da tepkimizi göstereceğiz diyen başkan Ufuk Bulut bölge bölge kurulan basın dernekleri gibi lokal olmayacağız” dedi.

KÖKSAL SELÇUK KİMDİR?

Köksal Selçuk 1967 doğumlu ve aslen Konya Akşehirlidir. İlk, orta ve lise eğitimini Antalya da tamamlamış olup üniversiteyi Yakın Doğu Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamıştır. Köksal Selçuk’un Antalya da 1999 yılında Kepez Belediye Başkan adaylığı, 2002 yılında Milletvekili adaylığı, 2014 yılında tekrar Antalya Konyaaltı Belediye Başkan adaylığı ve 2015 Milletvekili adaylığı vardır. Antalya da Başarılı Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği Genel başkanlığı, Muratpaşa’ ya Değer Katan İş İnsanları Derneği Genel Başkanlığı ve aynı zamanda Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Yeşilçam Medya A.Ş.’ye bağlı olan haftalık gazete 07 Haber Antalya, 9 adet haber sitesi ve aylık çıkan Antalya Tempo Dergisi ile basın sektöründe hizmet vermektedir.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021