SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Aktürk, Aksaray Halkına Teşekkür Etti

Aktürk, Aksaray Halkına Teşekkür Etti

A - +

Ana Manşet - 27.03.2024 - 12:04

Aktürk, Aksaray Halkına Teşekkür Etti

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Aksaray’da gerçekleştirdiği ziyarette ilişkin bir teşekkür mesajı yayımladı.

Aksaray halkının 22 yıldır olduğu gibi Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ı miting günü de bağrına bastığını ve tarihi bir gün yaşadıklarını ifade eden Başkan Aktürk, “Aksaray, 26 Mart günü yine tarihi bir güne şahitlik etmiştir. Aksaraylılar; dünya lideri, mazlumların umudu, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı heyecan ve coşku içerisinde bağrına basarak, en iyi bir şekilde ağırlamıştır. Bu sevgi selini oluşturan hemşerilerimizin Sayın Cumhurbaşkanımıza olan güveninin ve sevgisinin en net göstergesi olmuştur. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ilk günkü aşkla, heyecanla ve büyük bir coşkuyla karşılayan, şehrimizin en uzak köylerinden, beldelerinden, ilçelerinden, merkez mahallelerinden gelerek, mitinge katılan başta Milletvekillerimiz Cengiz Aydoğdu, Hüseyin Altınsoy, teşkilat mensuplarımız olmak üzere tüm sivil toplum kuruluşlarımıza, medya mensuplarımıza, emniyet güçlerimize, sağlık çalışanlarımıza, basın mensuplarımıza ve aziz Aksaraylı hemşerilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Aksaray yine bir tarih yazmıştır. Mitinge katılım, yaşanan coşku ve heyecan, hemşerilerimizin Sayın Cumhurbaşkanımıza duyduğu saygıyı ve teveccühü bir kez daha açıkça göstermiştir. 31 Mart günü Aksaray Belediye Başkanımız Dr. Evren Dinçer’i, diğer ilçelerde ve beldelerde yine aynı şekilde adaylarımızı destekleyerek her zamanki gibi en büyük desteği verecektir. Bundan şüphe duymuyoruz. Hedefimiz belli, Aksaray’ımızın tamamını gerçek belediyecilikle buluşturmak için gece gündüz demeden çalışacak, partimize en güçlü desteği Aksaray’dan vereceğiz. 31 Mart için hazırız ve kararlıyız. Bir kez daha vatan millet sevdalısı, mazlum ve mağdur coğrafyaların umudu Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yoğun katılım gösteren Aksaray halkına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021