SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Aksaray Tam Kadro Ankara’da

Aksaray Tam Kadro Ankara’da

A - +

Ana Manşet - 12.04.2023 - 13:55

Aksaray Tam Kadro Ankara’da

Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen Seçim Beyannamesi ve Milletvekili aday tanıtım toplantısı için 81 ilde olduğu gibi Aksaray teşkilatı da adeta Ankara’ya akın etti.

Aksaray 28. dönem Milletvekili Adayları Cengiz Aydoğdu, Hüseyin Altınsoy, Sevinç Kasal ve Sinan Özkan, İl Başkanı Hamza Aktürk ve Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer ile birlikte Ankara’daki AK Parti Seçim Beyannamesi ve aday tanıtım toplantısındaki yerini aldı.

“Yine bir 14 Mayıs arifesinde, 1950’deki inanç ve iradeyle bir kez daha “Yeter, söz de karar da gelecek de milletindir’ demek için bir arada Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanındayız diyen Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, “Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yapılan AK Parti Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım toplantısı için salonun coşkusu, heyecanı, yüksek katılım seçim zaferinin adeta müjdecisi oldu. Küresel dengelerin yeniden oluştuğu şu kritik dönemde ülkenin başında 21 yıl olduğu gibi bundan sonrada Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ve AK Parti’nin bilgi, birikimine ve etki gücüne sahip bir kadro olması çok kıymetlidir. Türkiye’nin, siyasi ve ekonomik esaret çukuruna yeniden yuvarlanmamak için güçlü olmaktan, güçlü kalmaktan, gücünü artırmaktan başka çaresi yoktur. Bizlerde AK Parti teşkilatları olarak gece gündüz demeden sahada milletimizle hemhal olmaya devam edeceğiz. Bunun için diyoruz ki Doğru adımlarla yola devam” dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021