SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Aksaray Sanayisinin Türk Ekonomisine ve İhracata Katkısı

Aksaray Sanayisinin Türk Ekonomisine ve İhracata Katkısı

A - +

Ana Manşet - 02.03.2021 - 21:53

Aksaray Sanayisinin Türk Ekonomisine ve İhracata Katkısı

Türkiye’nin 1 Milyon Patent hedefine ulaşması adına Aksaray Valiliği öncülüğünde gerçekleştirilen Marka Şehir etkinliklerinin yeni durağı Aksaray, Adres Patent Yönetim Kurulu Başkanı Av. Ali Yüksel’in moderatörlüğünde “Aksaray’ın Markalaşması-Aksaray Sanayisinin Türkiye Ekonomisine ve İhracata Katkısı” etkinliği 4 Mart Perşembe günü saat 14.00 ile 16.00 arasında kamu, üniversite ve reel sektördeki birçok oyuncunun katılımıyla düzenlenecek.

İlimizde sınai mülkiyet (marka, patent, tasarım) bilincinin geliştirilerek Aksaray’ın markalaşması ve Türk ekonomisine katkısının artırılması amacıyla 4 Mart 2021 tarihinde saat 14.00’de zoom üzerinden çevrim içi bir program düzenlenecek olup Aksaray Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğümüz bu çalışmanın ortağıdır. Yapılacak çalışmayla Aksaray’ın Markalaşması – Aksaray Sanayisinin Türk Ekonomisine ve İhracata Katkısının sağlanmasın amaçlanmaktadır.

MARKA ŞEHİR AKSARAY

Zoom üzerinden gerçekleştirilen etkinliğe, Aksaray Vali Yardımcısı Sayın Yasin ARDIÇ, Aksaray Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun ÇELİK, Aksaray Üniversitesi Rektörü Yusuf ŞAHİN, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Aksaray İl Müdürü Refik TEZCAN, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili Ahmet KULAK, Aksaray Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hamit ÖZKÖK, Aksaray Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürü Mahmut AKKUŞ, Türkiye Patent Hareketi Derneği Başkanı Av. Ali ÇAVUŞOĞLU, Aemot Elektrik Motorları Genel Müdürü Sami AKDOĞAN ve Mysilo Tahıl Depolama Sistemleri Ar-Ge Müdürü Mücahid FERAH katılacak.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021