Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Aksaray Cumhurbaşkanımıza Güveniyor

Aksaray Cumhurbaşkanımıza Güveniyor

A - +

Ana Manşet - 03.05.2023 - 20:35

Aksaray Cumhurbaşkanımıza Güveniyor

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yaklaşan 14 Mayıs seçimleri öncesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve Ak Partiye destek istemek için ziyaretlerini sürdürüyor.

14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem milletvekili seçimlerine sayılı günler kaldı. Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’de her seçimde olduğu gibi bu seçimde de Ak Parti’nin Aksaray’da en yüksek oyu alması için Ak Parti Milletvekili adayları ve Ak Parti teşkilatları ile birlikte çalışıyor.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Ak Parti teşkilatları tarafından düzenlenen Esnaf ziyaretleri, STK ziyaretleri, aile ve gençlik buluşmalarına Milletvekili Adayları Cengiz Aydoğdu, Hüseyin Altınsoy, Sevinç Kasal ve Sinan Özkan, Ak Parti İl Başkanı Hamza Aktürk, Meclis Üyeleri ve önceki dönem Ak Parti İl Başkanları ile birlikte katılıyor.

Vatandaşlardan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve Ak Partiye yoğun ilgi olduğunu söyleyen Başkan Dinçer saha çalışmaları ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; ‘’14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimlerine az bir zaman kaldı. Bizde Ak Parti teşkilatlarımızla birlikte vatandaşlarımızdan destek istiyoruz. Ak Parti her zaman Aksaray’da en yüksek oyu alan parti oldu. Önümüzdeki seçimlerde de rekor bir oy almak için çalışıyoruz’’ dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021