SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Aksaray Belediyesi Çağrı Merkezi 7\24 Vatandaşların Hizmetinde

Aksaray Belediyesi Çağrı Merkezi 7\24 Vatandaşların Hizmetinde

A - +

Ana Manşet - 11.04.2023 - 15:21

Aksaray Belediyesi Çağrı Merkezi 7\24 Vatandaşların Hizmetinde

Aksaray Belediyesi, günün her saatinde vatandaşların ulaşması ve acil durumlarda koordinasyonu sağlamak için çağrı merkezleri ile 7/24 hizmet veriyor.

Vatandaşların istek ve taleplerini tam ve zamanında karşılamak için çalışmalar yürüten Belediye ekipleri, çağrı merkezleri üzerinden aldığı mesajları anında ilgili birimlere ileterek koordinasyonu sağlıyor.

Aksaray Belediyesi tarafından verilen birçok belediyecilik hizmetlerinin taleplerinin yapıldığı çağrı merkezleri üzerinden; Bebek Taksi, huzurlu yaşam aracı ve barınma ihtiyacı gibi sosyal projelerden gelebilecek istek ve taleplerin yanı sıra yağmur, kar, fırtına gibi hava olaylarında yaşanan olumsuzluklarda vatandaşların sesine kulak veriliyor. Aksaray Belediyesi yetki ve sorumluklarında olan her türlü konunun değerlendirildiği çağrı merkezine günün her saatinde 444 55 68 No’lu telefon numarasından ulaşılabiliyor.

Gece gündüz demeden vatandaşların sesine kulak verdiklerini söyleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; ‘’Çağrı Merkezimiz ile vatandaşlarımızın istek ve taleplerin en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Sağladığımız koordinasyonla vatandaşlarımıza kaliteli hizmeti tam zamanında vermenin gayreti içerisinde çalışmalar yürütüyoruz’’ Dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021