SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Akhisar’da Hırsızlık yapan şahıs yakalandı

Akhisar’da Hırsızlık yapan şahıs yakalandı

A - +

Ana Manşet - 29.03.2023 - 10:54

Akhisar’da Hırsızlık yapan şahıs yakalandı

Aksaray İli Merkez İlçesi Akhisar Köyünde ikamet eden bir şahıs, 112 acil ihbar hattını arayarak, köyde bulunan evinden (2) adet bakır kazan, (1) adet alüminyum kazan, (1) koli çay ve (1) koli makarnanın çalındığını beyan ederek ihbarda bulunmuştur.

 

İhbarın alınmasına müteakip, Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda konu ile ilgili çalışma başlatan, Aksaray İl Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Dedektifleri (JASAT), ve asayiş timleri tarafından olay yeri ve çevresinde yapılan ısrarlı ve titiz çalışmalar sonucunda; olayı gerçekleştirdiği tespit edilen (1) şahıs yakalanarak gözaltına alınmıştır.

 

Şüpheli şahsın evinde ve eklentilerin yapılan aramalarda; çalınan (2) adet bakır ve (1) adet alüminyum kazan ele geçirilmiştir. Ele geçirilen malzemeler mağdura teşhis ettirilerek teslim edilmiş olup, şüpheli şahıs hakkında gerekli adli işlemlere başlanmıştır.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021