SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ak Parti Yönetimine yüzlerce aday müracaatı var

Ak Parti Yönetimine yüzlerce aday müracaatı var

A - +

Aksaray Haberleri - 03.02.2021 - 21:50

Ak Parti Yönetimine yüzlerce aday müracaatı var

AK Parti Aksaray İl Başkanlığının 7’nci olağan kongresi öncesinde oluşacak yeni yönetim kurulunda yer almak isteyen aday sayısının 150’ye yaklaştığı bildirildi.

AK Parti il yönetiminde görev almak isteyenlerin yoğun bir teveccüh oluşturduğunu kaydeden Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki partimize büyük bir teveccüh var. Şu anda 150’ye yakın dava kardeşimiz bizimle aynı yolda yürümek için başvuruda bulundu. Partimize ciddi bir teveccüh var. Bu tablo, milletimizin geleceğini hala AK Parti’de gördüğünün işaretidir. Hemşerilerimizin ve dava arkadaşlarımızın bizlerle birlikte aynı yolda yürümek istemesi gurur verici” dedi.

“Yolumuz uzun hedefimiz büyük” diyen Başkan Altınsoy, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde hedeflerimize, durmadan, yorulmadan, aşkla, heyecanla yürümeye devam edeceğiz. AK Parti teşkilatları sadece bu şehrin bu ülkenin değil dünyanın kaderini değiştirecek bir liderin arkasında yürüdüğünün farkındadır. Bundan sonrada aynı azim ve kararlılıkla, aşkla, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğinden hiç kimsenin şüphesi olmasın. Yolumuz uzun hedefimiz büyük. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021