SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Aktürk, Güven Tazeledi

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Aktürk, Güven Tazeledi

A - +

Aksaray Haberleri - 14.09.2020 - 8:49

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Aktürk, Güven Tazeledi

AK Parti Aksaray Merkez İlçe 7. Olağan Kongresi’nde mevcut Başkan Hamza Aktürk, yeniden başkanlığa seçilerek güven tazeledi.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye için, Aksaray için “İnandığın Yolda Yürü” diyerek Kılıçarslan Parkı Piramit Cafe Kır Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen AK Parti Merkez İlçe 7. Olağan Kongresi covid-19 nedeniyle maske, mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak gerçekleştirildi.

Kongreye AK Parti Milletvekili Cengiz Aydoğdu, İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Belediye Başkanı Evren Dinçer, önceki dönem milletvekilleri Ahmet Yaşar, Nevzat Palta, Mustafa Serdengeçti, önceki dönem il başkanları, ana kademe, STK başkanları ve çok sayıda partililer katıldı.

Divan başkanlığını İGM Başkanı Mehmet Tüzün’ün yaptığı kongrede failyet raporu, gelir gider raporlarının okunmasının ardından Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’in mesajı iletildi.

Konuşmasında birlik beraberlik mesajı veren AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, “Tüm teşkilatlarımızla yekvücut olarak birlik içinde yeni Türkiye hedefimize ulaşacağız. Yeni Türkiye’nin teminatı olan 7. Olağan Kongre süreci kapsamında gerçekleştirdiğimiz Merkez İlçe Kongremizin partimize ve ilimize milletimize hayırlı olmasını temenni ediyor saygılarımı sunuyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın olurları, İl Başkanımız Sayın Hüseyin Altınsoy’un teveccühleri ile tarafıma tevdi edilen ve onurla yürüttüğüm Başkanlık görevine yeniden aday olmam ve göreve devam edecek olmamın benim için büyük bir onur olduğunu belirtmek isterim. Yeni dönemde; vefa, samimiyet, tevazu, gayret, ortak akıl, istişare, katılımcı siyaset anlayışıyla bu kutlu davada yol alan ak kadrolar olarak, Türkiye’nin büyümesi, güçlenmesi, her alanda hedeflerimize doğru ilerlemesi için gece-gündüz çalışıyoruz” dedi.

İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ise, ” Bizim için her kongre yenilenmenin tazelenmenin adıdır. Bu kongrede elde ettiğimiz heyecan, coşku ve tazelenm ile hep birlikte 2023,2051 ve 2071 ufuk çizgimize ilerlerken yolumuza konulan engelleri Allah’ın izniyle birer birer aştık. Bu engelleri aşarken il teşkilatımızın önemli birimlerinden olan merkez ilçe teşkilatı ve Hamza Aktürk kardeşimle omur omuza yürütmekte mutlu olduğumu belirtmek isterim. Bu büyük dava, butlu kutlu hareket altını çizerek söylüyorum, mensuplarıyla şereflenmez, tam tersine mensuplarına şeref verir. Bizim yolumuz Şeyh Edebali’lerin, Somuncu Babanın, Hacı Bektaşların, Fatihlerin, Yavuzların, Yunusların yoludur. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde çıktığımız bu kutlu yolda Türkiye için, Aksaray

için inandığın yolda yürü diyerek büyük coşkuyla gerçekleştirdiğimiz kongremizde göreve devam eden Merkez İlçe Başkanımız Hamza Aktürk’e ve yönetimine başarılar diliyorum” dedi.

AK Parti Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Belediye Başkanı Evren Dinçer, önceki dönem Milletvekilleri ise birer konuşma yaparak birlik ve beraberlik mesajı verdi ve Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk’e ve yönetimine başarılar diledi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021