Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ak Parti Kadın Kolları Aksaray’ı karış karış gezmeye devam ediyor.

Ak Parti Kadın Kolları Aksaray’ı karış karış gezmeye devam ediyor.

A - +

Aksaray Haberleri - 23.04.2015 - 18:59

Ak Parti Kadın Kolları Aksaray’ı karış karış gezmeye devam ediyor.

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Ak Parti Kadın Kolları Aksaray’ı karış karış gezmeye devam ediyor.

Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Hediye Pak ve yönetim kurulu üyeleri bugün seçim çalışmalarına Fatih Mahallesini gezerek devam etti. Fatih mahallesinde büyük bir coşkuyla karşılandıkları belirten kadın kolları başkanı, farklı ev ziyaretlerinde bulunarak halk ile kucaklaşıyoruz bu kapsamda Fatih mahallesi ev ziyaretimize geldik 12 yıllık Ak Parti icraatlarımızı, seçim beyannamemizi anlatıyoruz. Özellikle Ak Parti iktidarı süresince kadınlara verilen pozitif ayrıcalıkları, kadınlara yönelik çalışmaları anlattık, dedi.

Fatih mahallesi hanımlarına en büyük sürpriz Ak Parti Aksaray 3. Sıra milletvekili adayı olan Hüseyin Hüyük’ün toplantıya katılması oldu. Kadın kollarının yaptığı ev ziyaretine gelen Hüseyin Hüyük büyük bir coşku il karşılandı. Hanım kardeşlerimiz tarafından çok farklı bir sahipleniş ile karşılaştığını belirten Hüyük, hanım kardeşlerim, annelerim, ablalarım ve bacılarım hepinizin dualarına talibim Aksaray’ın 3-0 olması için desteklerinizi istiyorum, dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021