SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ak Parti İl Başkanı Altınsoy; CHP Grup Başkan Vekilinden hesap soracağız

Ak Parti İl Başkanı Altınsoy; CHP Grup Başkan Vekilinden hesap soracağız

A - +

Aksaray Haberleri - 05.03.2020 - 17:45

Ak Parti İl Başkanı Altınsoy; CHP Grup Başkan Vekilinden hesap soracağız

Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy bugün il başkanlığı binasında yaptığı basın toplantısında;ülkemizin bekası için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize acil şifalar diliyorum. Rabbimden, bahar kalkanı harekatına katılan tüm askerlerimizi, ülkemizi ve milletimizi her türlü afetlerden ve felaketlerden korumasını niyaz ediyorum.

Bildiğiniz üzere ülkemiz suriye’de kendi halkını katleden zalim bir rejime ve terör örgütlerine karşı amansız bir mücadele vermektedir. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz günlerden geçmekteyiz.

Şehitlerimiz var, gazilerimiz var. Milletimizin bu acıyla kalbi, yüreği yanarken, chp grup başkanvekili engin özkoç türkiye büyük millet meclisi çatısı altında, burada tekrar etmeyi zul addetiğimiz sözlerle ülkemizin birliğini, bütünlüğünü ve beraberliğini temsil eden cumhurbaşkanımız, başkomutanımız, sayın recep tayyip erdoğan’a yönelik hakaretler savurmuştur.

Öncelikle engin özkoç’un sayın cumhurbaşkanımıza yönelik bu sözlerini misliyle kendisine iade ediyoruz. Üstüne basa basa söylüyoruz engin özkoç’un bu ahlaksız sözleri siyasi eleştiri değil; apaçık bir edepsizliktir. Kendisini milletin vekilliğinden derhal istifaya davet ediyoruz.

Vatan haini kimdir? Vatan haini türkiye’nin kiminle problemi varsa o ülkenin kucağına koşanlardır! Yurt dışında türkiye aleyhine lobi yapanlardır! Pkk’nın siyasi uzantılarıyla ortaklık yapanlardır. 17- 25 aralık darbe girişimi sonrası fetö ile işbirliği yapanlardır. Darbe şakşakçılarıdır.

Cumhurbaşkanımızın şerefi, onuru, haysiyeti 83 milyon vatandaşımızın, ülkemizin onuru, şerefi ve haysiyetidir. Bu hakaret sadece cumhurbaşkanımıza değil onun temsil ettiği makama da yapılmıştır. Gözünü siyasi ve şahsi hırs bürümüş bir grup başkanvekili şirazeden çıkarak kin ve nefret dolu bir tavırla pervasızlık yapmıştır.

Pkk-pyd’nin, esad’ın inlerine düşen her türk bombası chp’de rahatsızlığa yol açmaktadır. Bu pervasızlık, hazımsızlıktan kaynaklanmaktadır. Chp, başkomutan Recep Tayyip Erdoğan’ın türkiye düşmanlarına karşı kararlı duruşunu bir türlü hazmedememektedir.

Öyle anlaşılıyor ki; chp’nin bu grup başkanvekili, türkiye’yi zayıflatmak isteyen lobilerin, sinsi esad destekçilerinin, terör yandaşlarının ve türkiye’yi uzun zamandan beri karıştırmak isteyenlerin maşalığını yapmaktadır. Bu utanç; chp tarihine kara bir leke olarak geçmiştir.

Son olarak şunu ifade etmek isteriz ki; 5 grup başkanvekili 290 milletvekili ve tüm ak parti ailesi olarak bu ahlaksız sözleri söyleyen chp grup başkanvekiline karşı yasal haklarımızı sonuna kadar kullanacağız ve hukuk düzeni içerisinde kendisinden mutlaka hesap soracağız.

bir kezdaha şehitlerimize rahmet, ailelerine, sevenlerine ve yüce türk milletimize baş sağlığı, yaralı askerlerimize de acil şifalar diliyorum. Bahar kalkanı harekatındaki kahraman ordumuzun da rabbim yar ve yardımcısı olsun.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021