SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » AK Heyet Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor

AK Heyet Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor

A - +

Ana Manşet - 15.06.2021 - 11:41

AK Heyet Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor

AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu ve Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ve beraberindeki heyet, köylerde muhtar ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ile Milletvekili Cengiz Aydoğdu beraberinde İGM Başkanı Mehmet Tüzün, Eskil Belediye Başkanı Necati Belgemen, yönetim kurulu üyeleri, Eskil İlçe Başkanı Ali Mutlu ile sorunları kaynağında tespit etmek ve kısa sürede çözüme kavuşturmak için Güneşli, Karakol Mahallesi, Başaran, Köşk Yaylası, Bozcamahmut ve Eşmekaya bölgelerini gezerek muhtar ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Ziyaretlerde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını ileten AK heyet, vatandaşlar tarafından teveccühle karşılandı.

Vatandaşlar ise köylerini ziyaret eden, kendilerini dinleyerek sorunların çözümü için gayret gösteren AK heyete teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Devletimiz ve hükümetimiz köylerimize ve vatandaşlarımıza imkanlar çerçevesinde her türlü hizmeti getirme gayretindedir. Bizler de bu hizmetlerin ulaşması konusunda vatandaşlarımızın ihtiyaçları konusunda yakından ilgilenmeye devam ediyoruz ve etmeye devam edeceğiz. Ziyaretlerimizde görüyoruz ki hamdolsun hizmetin ulaşmadığı köyümüz yok. İl Genel Meclis Başkanımız ve üyelerimiz, sahayı iyi analiz edip her yere hizmet götürme çabası içinde çalışmaya devam ediyorlar. Rutin bir şekilde köylerimizi ziyaret edip yapılan çalışmaları yerinde inceliyor ve zaman içinde oluşan sorunları da tespit ediyoruz. Bu tespitleri ilgili kurumlara iletip sorunun çözülmesini sağlıyoruz” dedi.

Seçimden seçime sahada olmadıklarını vurgulayan Başkan Altınsoy, köy ziyaretlerine ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021