SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » 4. Olağanüstü Büyük Kongreye Aksaray halkını davet etti

4. Olağanüstü Büyük Kongreye Aksaray halkını davet etti

A - +

Ana Manşet - 04.10.2023 - 15:36

4. Olağanüstü Büyük Kongreye Aksaray halkını davet etti

‘Türkiye yüzyılı için hazırız, kararlıyız mesajını yineleyen AK Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 7 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirilecek 4. Olağanüstü Büyük Kongreye Aksaray halkını davet etti.

Ankara’da düzenlenecek 4. Olağanüstü Büyük Kongre ile ilgili açıklamada bulunan Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, “AK Partimiz, Türkiye’ye hizmet etmeye ahdetmiş bir parti olmanın getirdiği sorumluluk bilinciyle bir demokrasi şöleni içerisinde kongresini yapacaktır. Dolayısıyla biz bu kongrede yerel seçim startımızı da verip, yerel seçimlere doludizgin bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz.”

Aziz milletin desteği, teşkilatların gayretiyle girdiği tüm seçimleri kazanan AK Parti’nin ilerlemeyi, yenilenmeyi de teminat altına aldığını vurgulayan Aktürk, “Dolayısıyla AK Parti’ye ömür biçenler hiç ömür biçmeyin, AK Parti 2001’de kurulduğu günkü kadar yeni. Bugüne kadar hizmet yarışında bayrağı aldığı noktadan hep daha ileriye taşımanın derdinde olan kadrolarımız, bu günden sonra da bu hizmet yarışında hep daha iyisi için çalışmaya, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yorulmadan bir an dahi duraksamadan büyük bir azim ve kararlılıkla yoluna devam edecektir. Büyük ve güçlü Türkiye, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza borcumuzdur. Türkiye Yüzyılı için hep yeni, hep ileri diyoruz ve bu yoldan asla vazgeçmeyeceğiz. AK Parti Aksaray ailesi olarak, kutlu yürüyüşe her zaman en önde, en güçlü bir şekilde destek olduk. 7 Ekim Cumartesi günüde bütün teşkilatlarımızla birlikte Ankara Arena Spor Salonunda olacağız. Aksaray halkımızı da büyük kongremize davet ediyorum.”

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021