Yapılcan İlkokulunda Fidanlar Toprakla Buluştu

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Yapılcan İlkokulunda Fidanlar Toprakla Buluştu
11 Nisan 2018 - 15:25 | 175 kez okunmuş
Yapılcan İlkokulunda Fidanlar Toprakla Buluştu

Yapılcan İlkokulunda 70 fidan toprakla buluştu. Metropol Koleji ortaklığıyla Yapılcan ilkokulu bahçesine 70 adet fidan dikildi. Metropol Kolejinden gelen öğretmenler Yapılcan ilkokulu öğrencileriyle birlikte okul bahçesine dikilen fidanlar toprakla buluştu. Okul müdürü Rahim Turan yaptığı açıklamada; Metropol koleji okulumuza 70 adet fidan getirerek öğrencilerimizle birlikte okulumuzun bahçesine diktik. Kolej yetkililerine ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Her kim bir fidanı toprakla buluşturmak için burada bulunuyorsa herkese ayrı ayrı teşekkür eder şükranlarımı sunarım. Burası oksijen deposu olacak, sadece bu fidanları toprakla buluşturmuyoruz bunları yaparken de çocuklarımıza doğa bilincini aşılamak açısından önemli bir etkinlik olduğuna inanıyorum. İnşallah burası hem okulumuzun hem de misafirlerimizin nefes alabileceği yer olacak. Tekrar emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi

Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldiGenel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi.

İlk İmplantlar Cerrahi Olarak Yerleştirilmeye Başlandı

İlk İmplantlar Cerrahi Olarak Yerleştirilmeye BaşlandıAksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde İlk İmplantlar Cerrahi Olarak

Arda Beştaş, Enerya Genel Müdürü Oldu

Arda Beştaş, Enerya Genel Müdürü OlduArda Beştaş, Enerya Genel Müdürü Oldu. 2008 yılından itibaren Enerya’da

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN