SON DAKİKA

Yapılcan İlköğretim Okuluna kitap bağışı

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Yapılcan İlköğretim Okuluna kitap bağışı
23 Aralık 2019 - 12:18 | 21 kez okunmuş
Yapılcan İlköğretim Okuluna kitap bağışı

Aksaray Üniversitesi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık öğrencileri , büyük bir özveri göstererek topladıkları kitapları Aksaray’ın Yapılcan İlköğretim Okuluna bağışladılar.
Bu etkinlik vesilesiyle topluluk üyesi öğrenciler, kitap yardımında bulundukları öğrenciler ile tanışıp sohbet etme fırsatını elde ettiler, öğrencilerin üniversite ile ilgili sorularını yanıtladılar.
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık öğrencileri, zamanlarını ayıran ve emeklerini esirgemeyen Okul müdürü Rahim Turan nezdinde öğrenci ve öğretmen arkadaşlara teşekkürlerini ilettiler.
Okul müdürü Rahim Turan; 19.12.2019 Perşembe günü Aksaray Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık öğrencileri okulumuza kitap bağışında bulunmak için ziyarette bulundular. Öğrencilerimizle oyunlar oynadılar, birlikte resimler yaptılar. Çocuklarımızla çok keyifli vakitler geçirdiler. Kendilerine bu kitap bağışından ötürü teşekkür etti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Uyuşturucu Ticareti yapan bir kişi tutuklandı

Uyuşturucu Ticareti yapan bir kişi tutuklandıAksaray İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü

İdlib’de Acı Büyük

İdlib’de Acı BüyükYaklaşık 4 Milyon insanın sığındığı İdlib’de soğuktan ölen çocuk

Aksarayspor Taratftarına Yönelik Saldırıya Kınama

Aksarayspor Taratftarına Yönelik Saldırıya KınamaAK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, 68 Aksaray Belediyespor taraftarına

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN