Vali Pekmez koruma polisinin annesinin cenaze törenine katıldı

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Vali Pekmez koruma polisinin annesinin cenaze törenine katıldı
12 Nisan 2018 - 18:43 | 179 kez okunmuş
Vali Pekmez koruma polisinin annesinin cenaze törenine katıldı

Aksaray Valisi Aykut Pekmez’in koruma polislerinden Nedim Yaltı’nın vefat eden annesi Niğde’nin Altunhisar İlçesinde toprağa verildi.

Niğde’nin Altunhisar ilçesinde sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatını kaybeden Aksaray Valisi Aykut Pekmez’in koruma polislerinden Nedim Yaltı’nın Annesi Başkadın Yaltı(63) toprağa verildi.

Cenaze törenine Aksaray Valisi Aykut Pekmez, Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Aksaray Emniyet Müdürü Ali Karabağ, Niğde Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, Altunhisar Kaymakamı Ercan Kayabaşı, Altunhisar İlçe Belediye Başkanı Erdal Sarı, Yaltı ailesi, Aksaray Emniyet Müdürlüğü personelleri ile vatandaşlar katıldı.

Yaltı’nın cenazesi Altunhisar İlçesi Merkez Caminde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Vali Pekmez koruma polisi Nedim Yaltı ve aile üyelerine taziyede bulundu.

Vali Pekmez aynı olayda karbonmonoksit gazından etkilenen Niğde Ömer Halisdemir Eğitim Araştırma Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavisi devam eden koruma polisi Nedim Yaltı’nın babası Muzaffer Yaltı’nın sağlık durumu hakkında da bilgi aldı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi

Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldiGenel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi.

İlk İmplantlar Cerrahi Olarak Yerleştirilmeye Başlandı

İlk İmplantlar Cerrahi Olarak Yerleştirilmeye BaşlandıAksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde İlk İmplantlar Cerrahi Olarak

Arda Beştaş, Enerya Genel Müdürü Oldu

Arda Beştaş, Enerya Genel Müdürü OlduArda Beştaş, Enerya Genel Müdürü Oldu. 2008 yılından itibaren Enerya’da

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN