TBMM AK Parti Grup Başkanvekili ve Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz`ün anneler günü mesajı

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » TBMM AK Parti Grup Başkanvekili ve Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz`ün anneler günü mesajı
12 Mayıs 2018 - 13:29 | 91 kez okunmuş
TBMM AK Parti Grup Başkanvekili ve Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz`ün anneler günü mesajı

TBMM AK Parti Grup Başkanvekili ve Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz yaptığı yazılı açıklamada; Bu kadim coğrafyayla birlikte, dünyanın dört bir tarafındaki bütün annelerin Anneler Günü’nü yürekten kutluyorum.

Özellikle şehit annelerine bu özel gün vesilesiyle sonsuz hürmetlerimi ve milletimiz adına şükranlarımı arz ediyorum.

Allah bütün annelerden ve özellikle yavrularını bu topraklar uğruna şehit veren annelerden ebediyen razı olsun.

Bu aziz millet vatansız kalmasın, bu kutlu coğrafyada al yıldızlı bayraktan başkası dalgalanmasın, bu toprakların sevgi kokan çocukları boyunduruk altında yaşamasın, bu aziz milletin çocukları esareti, korkuyu ve terörü yaşamasın diye vatan savunması uğruna şehit olan tüm kahramanlarımızı bu özel günde saygıyla, sevgiyle, rahmet ve minnetle anıyorum.

Yüce kitabımız Kuran’ı Kerim’in ‘onlara öf bile demeyin’ emri gereği anne ve babalarımıza hürmette kusur etmemeyi yüce dinimizin bir emir olarak gören bizler anne ve babalarına hürmetsizlik edenleri asla hoş görmeyiz, göremeyiz…

Alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber efendimizin ebedi rehberliğinde şekillenen imanımız ve cennetin annelerin ayakları altında olduğuna olan inancımız gereği bugün ve her gün hakları ödenmez annelerimize en kalbi sevgi, saygı ve hürmetlerimi sunuyorum.

Partimiz kurulduğu günden bu yana hiçbir anne evlat acısı yaşamasın diye elinden gelen çabayı tüm hassasiyeti ile dün olduğu gibi bugün de göstermeye devam ediyor.

Türkiye’nin bölgesinde güçlü bir aktör olmasın istemeyen iç ve dış mihrakların tüm türlü oyunlarına, kirli planlarına, hain ittifaklarına, alçak darbe girişimlerine rağmen, 2023, 2051, 2071 hedeflerine ulaşmak için çıktığımız demokrasi yolunda özellikle annelerimizin rızasını, duasını her şeyden çok önemsiyoruz.

Hükümet olarak bütün imkanlarımızla annenin, ailenin ve toplumun güçlenmesi için çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz.

Hiçbir ocağın sönmesini, hiçbir annenin gözyaşı dökmesini istemediğimiz ülkemizle birikte tüm mazlum coğrafyaların istisnasız bütün annelerini sevgiyle, hürmetle selamlıyor, Anneler Günü’nü kutluyorum.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi

Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldiGenel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi.

İlk İmplantlar Cerrahi Olarak Yerleştirilmeye Başlandı

İlk İmplantlar Cerrahi Olarak Yerleştirilmeye BaşlandıAksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde İlk İmplantlar Cerrahi Olarak

Arda Beştaş, Enerya Genel Müdürü Oldu

Arda Beştaş, Enerya Genel Müdürü OlduArda Beştaş, Enerya Genel Müdürü Oldu. 2008 yılından itibaren Enerya’da

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN