TBMM AK Parti Grup Başkanvekili ve Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz`ün anneler günü mesajı

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » TBMM AK Parti Grup Başkanvekili ve Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz`ün anneler günü mesajı
12 Mayıs 2018 - 13:29 | 112 kez okunmuş
TBMM AK Parti Grup Başkanvekili ve Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz`ün anneler günü mesajı

TBMM AK Parti Grup Başkanvekili ve Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz yaptığı yazılı açıklamada; Bu kadim coğrafyayla birlikte, dünyanın dört bir tarafındaki bütün annelerin Anneler Günü’nü yürekten kutluyorum.

Özellikle şehit annelerine bu özel gün vesilesiyle sonsuz hürmetlerimi ve milletimiz adına şükranlarımı arz ediyorum.

Allah bütün annelerden ve özellikle yavrularını bu topraklar uğruna şehit veren annelerden ebediyen razı olsun.

Bu aziz millet vatansız kalmasın, bu kutlu coğrafyada al yıldızlı bayraktan başkası dalgalanmasın, bu toprakların sevgi kokan çocukları boyunduruk altında yaşamasın, bu aziz milletin çocukları esareti, korkuyu ve terörü yaşamasın diye vatan savunması uğruna şehit olan tüm kahramanlarımızı bu özel günde saygıyla, sevgiyle, rahmet ve minnetle anıyorum.

Yüce kitabımız Kuran’ı Kerim’in ‘onlara öf bile demeyin’ emri gereği anne ve babalarımıza hürmette kusur etmemeyi yüce dinimizin bir emir olarak gören bizler anne ve babalarına hürmetsizlik edenleri asla hoş görmeyiz, göremeyiz…

Alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber efendimizin ebedi rehberliğinde şekillenen imanımız ve cennetin annelerin ayakları altında olduğuna olan inancımız gereği bugün ve her gün hakları ödenmez annelerimize en kalbi sevgi, saygı ve hürmetlerimi sunuyorum.

Partimiz kurulduğu günden bu yana hiçbir anne evlat acısı yaşamasın diye elinden gelen çabayı tüm hassasiyeti ile dün olduğu gibi bugün de göstermeye devam ediyor.

Türkiye’nin bölgesinde güçlü bir aktör olmasın istemeyen iç ve dış mihrakların tüm türlü oyunlarına, kirli planlarına, hain ittifaklarına, alçak darbe girişimlerine rağmen, 2023, 2051, 2071 hedeflerine ulaşmak için çıktığımız demokrasi yolunda özellikle annelerimizin rızasını, duasını her şeyden çok önemsiyoruz.

Hükümet olarak bütün imkanlarımızla annenin, ailenin ve toplumun güçlenmesi için çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz.

Hiçbir ocağın sönmesini, hiçbir annenin gözyaşı dökmesini istemediğimiz ülkemizle birikte tüm mazlum coğrafyaların istisnasız bütün annelerini sevgiyle, hürmetle selamlıyor, Anneler Günü’nü kutluyorum.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

AK Parti’den Adliye Teşkilatına Ziyaretler

AK Parti’den Adliye Teşkilatına ZiyaretlerAK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Belediye Başkan adayı Evren

İşgücüne daha faza kadın eli değecek

İşgücüne daha faza kadın eli değecekAksaray Valisi Ali Mantı, Aksaray Ticaret Borsası, Çalışma ve İş Kurumu, Aksaray

32. Tır İdlib’e

32. Tır İdlib’eAksaray İHH İnsani Yardım Derneği 2018 yılının 32. Tırını dualarla İdlib’e

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN