Muhtarlardan, Cumhur İttifakı ve MHP’ye tam destek

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Muhtarlardan, Cumhur İttifakı ve MHP’ye tam destek
20 Haziran 2018 - 10:59 | 83 kez okunmuş
Muhtarlardan, Cumhur İttifakı ve MHP’ye tam destek

MHP Aksaray milletvekili adayları Ramazan Kaşlı, Sefer Alkan, Aysun Hızlı Okur ve Fatih Önemli ile İl Başkanı Mustafa Çölkesen, İlçe Teşkilat Başkanları, İl Kadın Kolları Başkanı Nermin Fidan ve İl Ocak Başkanı Ali Akbulut, 24 Haziran seçimlerine sayılı gün kala Abaylar tesislerinde Muhtarlarla bir araya geldiler. MHP adayları Pazar günü yapılacak seçimlerde muhtarlardan cumhur ittifakını ve Recep Tayyip Erdoğan’ı desteklemelerini istediler.

MUHTARLAR CUMHUR İTTİFAKI DİYOR

24 Haziran seçimlerine üç gün kala Milliyetçi Hareket Partisi milletvekili adayları Ramazan Kaşlı, Sefer Alkan, Aysun Hızlı Okur ve Fatih Önemli Abaylar tesislerinde, Aksaray Merkez ilçe ve diğer Ortaköy, Güzelyurt, Ağaçören, Gülağaç, Sarıyahşi, Eskil ve Sultanhanı’ya bağlı köy ve kasaba ile merkeze bağlı muhtarlarla bir araya gelerek Cumhur ittifakı’na ve MHP’ye destek istediler. 24 Haziran’da yapılacak olan cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’ı, 27. Dönem milletvekilliği seçimlerinde Cumhur ittifakını ve MHP’yi desteklemelerini isteyen MHP Aksaray milletvekili adayları Ramazan Kaşlı, Sefer Alkan, Aysun Hızlı Okur ve Fatih Önemli , “Bu seçim çok önemli bir seçimdir. Cumhurbaşkanlığı başkanlık sisteminin uygulanacağı bir seçimdir. AK Parti ile birlikte Cumhur ittifakında aynı çatı altında seçimlere hazırlandık. Seçimlerden önce Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Cumhurbaşkanı adayı olarak Recep Tayyip Erdoğan’ı aday göstermiş, MHP teşkilatları olarak Recep Tayyip Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığı seçimlerinde destekleyeceğiz. Ayrıca Cumhur ittifakında Milliyetçi Hareket Partisi’nin de 24 Haziran seçimlerinde rekor bir oyla Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde rekor milletvekili sayısı ile temsil edileceğini inanıyoruz. Bu seçimler muhtarlarımızın da Cumhur ittifakı ve Milliyetçi Hareket Partisi’ne olan desteklerini bekliyoruz” dediler.

İŞÇİLERDEN MHP’YE DESTEK

24 Haziran seçimleri öncesinde 24 saatin büyük bir bölümünü seçim çalışmaları içerisinde geçiren Milliyetçi Hareket Partisi milletvekili adayları Ramazan Kaşlı, Sefer Alkan, Aysun Hızlı Okur ve Fatih Önemli, geçtiğimiz günde Türk Metal sen Sendikası ile birlikte Mercedes Benz fabrikasında çalışan işçilerle bir araya gelerek onların hem bayramlarını kutladılar, hem de 24 Haziran seçimlerinde destek istediler.

DESTEK SANDIĞA DA YANSIYACAK

Milliyetçi Hareket Partisi milletvekili adayları Ramazan Kaşlı, Sefer Alkan, Aysun Hızlı Okur ve Fatih Önemli, büyük bir birlik ve beraberlik içerisinde 24 Haziran seçimlerine hazırlanıyorlar. MHP milletvekili adayları halkın seçim çalışmalarında kendilerine ve partilerine göstermiş olduğu ilgiden ve destekten dolayı da oldukça memnunlar. Bu destek ve ilginin 24 Haziran pazar günü sandığa da yansıyacağını inandıklarını belirtiler.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Özel Çocuklara Özel Gezi

Özel Çocuklara Özel GeziAksaray İHH İnsani Yardım Derneği Yetim Biriminin ilgilendiği özel çocuklar

ATSO Başkanı Göktaş’tan Ekonomiye İlişkin Yasa Değişiklikleri Hakkında Önemli Açıklamalar

ATSO Başkanı Göktaş’tan Ekonomiye İlişkin Yasa Değişiklikleri Hakkında Önemli AçıklamalarAksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, Basılı

Vali Mantı Gazeteciler Birliği’ni Ziyaret Etti

Vali Mantı Gazeteciler Birliği’ni Ziyaret EttiAksaray Valisi Ali Mantı Aksaray Gazeteciler Birliğini ziyaret ederek Gazeteciler

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN