Muhasebeciler Odası İftarda bir araya geldi

Ana Sayfa » Haberler » Güncel Haber » Muhasebeciler Odası İftarda bir araya geldi
30 Mayıs 2019 - 18:54 | 650 kez okunmuş
Muhasebeciler Odası İftarda bir araya geldi

Aksaray Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Abdurrahman Özkan, oda üyeleri ile geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi.
Özel bir tesiste Havuz başında düzenlenen iftar programına Aksaray Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Aksaray Defterdarı Uğur Arslan, Defterdarlık Personel Müdürü Asuman Arı, Aksaray İş Kur İl Müdürü Mahmut Akkuş ve İş Kur Şube Müdürleri, Vergi dairesinde çalışan Müdür Yardımcıları ve şefler, yüzlerce Muhasebeci ve Mali Müşavirlerin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
Aksaray Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Abdurrahman Özkan İftar Programına katılan davetlilere yönelik Hoşgeldiniz konuşması yaptı.
Program sonrası önceki dönem Aksaray Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Melih Özan ve Başkan Yardımcısı Cumali Bozdoğan’a yapmış oldukları hizmetlerden dolayı plaketler takdim edildi.
Başkan Melih Özan’ın plaketini Aksaray Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Cumali Bozdağan’ın plaketini ise Aksaray Defterdarı Uğur Arslan verdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

MHP İl Başkanı Çölkesen’den Çiftçilerimize Destek

MHP İl Başkanı Çölkesen’den Çiftçilerimize DestekMHP Aksaray İl Başkanı Av. Mustafa ÇÖLKESEN, İlimizde geçtiğimiz günlerde

Milletvekili Ramazan Kaşlı Çiftçimize Sahip Çıktı!

Milletvekili Ramazan Kaşlı Çiftçimize Sahip Çıktı!MHP Aksaray Milletvekili Ramazan KAŞLI, İlimiz Hasandağı ve Ekecik yöresi köylerinde

Başkan Altınsoy, Zarar Gören Çiftçimizin Yanındayız

Başkan Altınsoy, Zarar Gören Çiftçimizin YanındayızAksaray’da 2 bin 596 çiftçinin 208 bin dekar arazisinde yüzde 80’lere varan

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN