Kadın Platformu N.Mehmet Yazıcı Lisesini ziyaret etti

Ana Sayfa » Haberler » Eğitim » Kadın Platformu N.Mehmet Yazıcı Lisesini ziyaret etti
28 Nisan 2016 - 16:04 | 427 kez okunmuş
Kadın Platformu N.Mehmet Yazıcı Lisesini ziyaret etti

Vali Şeref Ataklı’nın eşi Adile Ataklı hanımefendi ve Kadın Platformu üyeleri Necmiye Mehmet Yazıcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ziyaret etti.
Okul Müdürü Saliha Dağ’ın daveti sonucu gerçekleşen ziyarette okulda bulunan atölyeleri gezilerek incelemelerde bulunuldu. Kendisinin de Kız Meslek Lisesi mezunu olduğunun belirten Adile Ataklı hanımefendi, öğrencilere çok iyi imkânlara sahip olduklarını, bu okuldan mezun olduklarında artı özelliklere sahip olarak mezun olacakların, çalıştıkları takdirde çok iyi hedeflerin kendilerini beklediğini söyledi.
Müdür ve atölye öğretmenlerinden bilgi alan Adile Ataklı hanımefendi, öğrencilerin yapmış olduğuelişi, grafik resim gibi çalışmaların ardından kuaförlük bölümünügezerek bu bölümün daha iyi tanıtılması gerektiğini söyledi.
Okul pansiyonunu da gezen hanımefendi ve beraberindekiler burada öğrencilerimize üç öğün yemek, temiz odalar ve güzel imkânlar sunulmasından mutluluk duyduklarını belirterek ilgi ve alaka için teşekkür etti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Özel Çocuklara Özel Gezi

Özel Çocuklara Özel GeziAksaray İHH İnsani Yardım Derneği Yetim Biriminin ilgilendiği özel çocuklar

ATSO Başkanı Göktaş’tan Ekonomiye İlişkin Yasa Değişiklikleri Hakkında Önemli Açıklamalar

ATSO Başkanı Göktaş’tan Ekonomiye İlişkin Yasa Değişiklikleri Hakkında Önemli AçıklamalarAksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, Basılı

Vali Mantı Gazeteciler Birliği’ni Ziyaret Etti

Vali Mantı Gazeteciler Birliği’ni Ziyaret EttiAksaray Valisi Ali Mantı Aksaray Gazeteciler Birliğini ziyaret ederek Gazeteciler

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN