Kadın Platformu N.Mehmet Yazıcı Lisesini ziyaret etti

Ana Sayfa » Haberler » Eğitim » Kadın Platformu N.Mehmet Yazıcı Lisesini ziyaret etti
28 Nisan 2016 - 16:04 | 404 kez okunmuş
Kadın Platformu N.Mehmet Yazıcı Lisesini ziyaret etti

Vali Şeref Ataklı’nın eşi Adile Ataklı hanımefendi ve Kadın Platformu üyeleri Necmiye Mehmet Yazıcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ziyaret etti.
Okul Müdürü Saliha Dağ’ın daveti sonucu gerçekleşen ziyarette okulda bulunan atölyeleri gezilerek incelemelerde bulunuldu. Kendisinin de Kız Meslek Lisesi mezunu olduğunun belirten Adile Ataklı hanımefendi, öğrencilere çok iyi imkânlara sahip olduklarını, bu okuldan mezun olduklarında artı özelliklere sahip olarak mezun olacakların, çalıştıkları takdirde çok iyi hedeflerin kendilerini beklediğini söyledi.
Müdür ve atölye öğretmenlerinden bilgi alan Adile Ataklı hanımefendi, öğrencilerin yapmış olduğuelişi, grafik resim gibi çalışmaların ardından kuaförlük bölümünügezerek bu bölümün daha iyi tanıtılması gerektiğini söyledi.
Okul pansiyonunu da gezen hanımefendi ve beraberindekiler burada öğrencilerimize üç öğün yemek, temiz odalar ve güzel imkânlar sunulmasından mutluluk duyduklarını belirterek ilgi ve alaka için teşekkür etti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi

Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldiGenel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi.

İlk İmplantlar Cerrahi Olarak Yerleştirilmeye Başlandı

İlk İmplantlar Cerrahi Olarak Yerleştirilmeye BaşlandıAksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde İlk İmplantlar Cerrahi Olarak

Arda Beştaş, Enerya Genel Müdürü Oldu

Arda Beştaş, Enerya Genel Müdürü OlduArda Beştaş, Enerya Genel Müdürü Oldu. 2008 yılından itibaren Enerya’da

RastgeleSeçilen İçerik
Ada et mangal

20 Mart 2016

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN