Kadın Platformu N.Mehmet Yazıcı Lisesini ziyaret etti

Ana Sayfa » Haberler » Eğitim » Kadın Platformu N.Mehmet Yazıcı Lisesini ziyaret etti
28 Nisan 2016 - 16:04 | 413 kez okunmuş
Kadın Platformu N.Mehmet Yazıcı Lisesini ziyaret etti

Vali Şeref Ataklı’nın eşi Adile Ataklı hanımefendi ve Kadın Platformu üyeleri Necmiye Mehmet Yazıcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ziyaret etti.
Okul Müdürü Saliha Dağ’ın daveti sonucu gerçekleşen ziyarette okulda bulunan atölyeleri gezilerek incelemelerde bulunuldu. Kendisinin de Kız Meslek Lisesi mezunu olduğunun belirten Adile Ataklı hanımefendi, öğrencilere çok iyi imkânlara sahip olduklarını, bu okuldan mezun olduklarında artı özelliklere sahip olarak mezun olacakların, çalıştıkları takdirde çok iyi hedeflerin kendilerini beklediğini söyledi.
Müdür ve atölye öğretmenlerinden bilgi alan Adile Ataklı hanımefendi, öğrencilerin yapmış olduğuelişi, grafik resim gibi çalışmaların ardından kuaförlük bölümünügezerek bu bölümün daha iyi tanıtılması gerektiğini söyledi.
Okul pansiyonunu da gezen hanımefendi ve beraberindekiler burada öğrencilerimize üç öğün yemek, temiz odalar ve güzel imkânlar sunulmasından mutluluk duyduklarını belirterek ilgi ve alaka için teşekkür etti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Sarıyahşi Kaymakamı Üniversiteyi Kazanan Öğrencileri Ödüllendirdi

Sarıyahşi Kaymakamı Üniversiteyi Kazanan Öğrencileri ÖdüllendirdiSarıyahşi Kaymakamı Sercan SAKARYA, Üniversiteye giriş sınavında başarı

ATSO Heyetinden Adliye Ziyareti

ATSO Heyetinden Adliye ZiyaretiAksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, Meclis

Yunus Emre Anma etkinlikleri Ortaköy’de yapılacak

Yunus Emre Anma etkinlikleri Ortaköy’de yapılacakBüyük Türk Mutasavvıfı Yunus Emre, 24 Eylül 2018 Pazartesi günü saat 11.00’de,

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN