İYİ Parti Aksaray İl Başkanlığının açılışını Meral Akşener Yapacak

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » İYİ Parti Aksaray İl Başkanlığının açılışını Meral Akşener Yapacak
13 Aralık 2017 - 13:16 | 597 kez okunmuş
İYİ Parti Aksaray İl Başkanlığının açılışını Meral Akşener Yapacak

*Aksaray İYİ PARTİ Tabelasını astı. İYİ Parti Aksaray İl Başkanlığının açılışını İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENER YAPACAK.
Kısa zaman önce kurulmasına rağmen bütün Türkiye’de teşkilatlanmasını hızla sürdüren İYİ PARTİ ilimizde de İl Başkanlığı binasını hizmete açarak Parti çalışmalarına hız verdi.İlimiz Merkezinde Kurşunlu Camii Yanında TEB Bankası karşısı 5.katta hizmete giren İYİ PARTİ Aksaray İL Başkanlığında hummalı bir çalışma başladı.Tabelasını asan İYİ PARTİ Aksaray İl Başkanlığı İl ve İlçe Yönetimlerini bu hafta oluşturarak Genel Merkeze gönderecek.İYİ Parti İl Başkanlığı açılışı ile ilgili bir açıklama yapan Aksaray İYİ Parti İl Başkanı Özhan TÜREMİŞ “ İYİ Parti fırtınası tüm ülkede olduğu gibi ilimizde de tüm hızıyla devam etmektedir. İl Başkanlığı için yerimizi tutup,tabelamızı astık.Partimize büyük bir teveccüh var.Bu teveccühü karşılayabilmek adına ben ve arkadaşlarım elimizden geleni yapmaktadır. İlimiz Merkezinde Kurşunlu Camii Yanında TEB Bankası karşısı 5.katta hizmete giren İYİ PARTİ Aksaray İL Başkanlığını vatandaşlarımızın hizmetine sunduk.Parti İl Başkanlığımızın açılışını Genel Başkanımız Sayın Meral AKŞENER yapacaklar.Açılış ile ilgli tarih kesinleştiğinde bir açıklama yapacağız.”dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi

Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldiGenel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi.

İlk İmplantlar Cerrahi Olarak Yerleştirilmeye Başlandı

İlk İmplantlar Cerrahi Olarak Yerleştirilmeye BaşlandıAksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde İlk İmplantlar Cerrahi Olarak

Arda Beştaş, Enerya Genel Müdürü Oldu

Arda Beştaş, Enerya Genel Müdürü OlduArda Beştaş, Enerya Genel Müdürü Oldu. 2008 yılından itibaren Enerya’da

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN