İHH Başkanı Kurban’da Arakan’da

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » İHH Başkanı Kurban’da Arakan’da
25 Temmuz 2019 - 14:01 | 17 kez okunmuş
İHH Başkanı Kurban’da Arakan’da

Aksaray İHH İnsani Yardım Derneği Başkanı Önder ÖZKAN Birlik Haber gazetemizi ziyaret etti. 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramımızı tebrik eden Özkan, toplum yararına yaptıkları hizmetleri halkımıza duyurmada verdiğimiz destekten ötürü memnuniyetini dile getirdi ve teşekkür etti.
Aksaray’da yetimler için yürüttükleri Yaz Kursu ve diğer yardım faaliyetleri hakkında bilgi aktaran İHH Başkanı Özkan, Kurban bayramında Arakan’da olacağını, Myanmar hükümetinin soykırımından kaçıp Bangladeş’e sığınan milyonu aşkın Müslümanlara kurban yardımında şahitlik ve denetim görevinde bulunacağını belirtti. Bir Kurban bedelinin 850₺ olduğunu hatırlatan Özkan, dileyen hayırseverlerin İHH yoluyla hem yurtiçinde hem de yurtdışında kurbanlarını ihtiyaç sahipleri için değerlendirebileceklerini ifade etti.
Özkan makbuz yoluyla veya banka havale/EFT yoluyla kabul edildiğini söyleyerek gerekli bilgileri değerli okuyucularımızın istifadelerine sundu.
HESAP ADI:
AKSARAY İNSAN HAK VE HÜRRİYETLERİ İNSANİ YARDIM DERNEĞİ
IBAN NO: TR680020500009105070200001
AÇIKLAMA: AD, SOYAD, TEL NO, KURBAN BAĞIŞI bilgileri ile bankaya veya 05426572862 irtibat numarası ile makbuz karşılığı elden bağış yapılabileceğini belirten Özkan’a Birlik Haber olarak hayırlı hizmetler dileriz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

TransAnatolia Rallisi Aksaray’da yapılacak

TransAnatolia Rallisi Aksaray’da yapılacakDünyanın en zorlu yarışlarından biri olan ve bu yıl 9’uncusu düzenlenecek

AK Parti Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı Gerçekleştirilecek

AK Parti Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı GerçekleştirilecekAK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler

Mutluluğa Kurşun Sıkma

Mutluluğa Kurşun SıkmaAksaray Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada; Yaz aylarında artan düğün,

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN