SON DAKİKA

İDLİB’e Bir Tır Yardım

Ana Sayfa » Haberler » Güncel Haber » İDLİB’e Bir Tır Yardım
24 Şubat 2020 - 15:37 | 31 kez okunmuş
İDLİB’e Bir Tır Yardım

İdlib’de yaşanan yüzyılın dramına Aksaray’lı hayırseverler duyarsız kalmayıp, aralıksız yardım göndermeye devam ediyorlar.
En fazla çocuk ve yaşlıların etkilendiği kaos ortamında, insanların çektiği sıkıntıları sosyal medya, yazılı ve görsel medyadan takip eden insanların yardım göndermek için harekete geçtikleri belirtildi.
Bir kaç hayırseverin bir araya gelerek bir hafta içinde tedarik ettikleri un ve halı yüklü yardım tırı vakit kaybetmesizin İDLİBe gönderildi.
Konu ile ilgili açıklama yapan Aksaray İHH İnsani Yardım Derneği Başkanı Şenol Korkmaz, “Yüzyıllardır mazlumun yanında olan, yaraları saran bir millet olarak ne kadar gururlansak azdır.” dedi. Yardımların hızla devam ettiğini dile getiren Korkmaz, 15. İyilik Tırı için hayırseverlere teşekkür etti.
Yapılan duanın ardından yardım tırı Reyhanlı’ya hareket etti.

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Gazeteciler Birliği 12 yaşında

Gazeteciler Birliği 12 yaşındaGazeteciler Birliği, 12. kuruluş yıldönümünü kutluyor. Gazeteciler Birliği

Güçlü Tarım, Güçlü Türkiye İlkesiyle Daha Çok Üreteceğiz

Güçlü Tarım, Güçlü Türkiye İlkesiyle Daha Çok ÜreteceğizAK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, geçmişte olduğu gibi gelecekte

TAPDK 2020 Yılı Satış Belgesi  Süre Uzatım İşlemlerine İlişkin Duyuru

TAPDK 2020 Yılı Satış Belgesi Süre Uzatım İşlemlerine İlişkin DuyuruAksaray Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan Vekili Dede Özkaraca, üyelerin satış

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN